KUUM FOTO: UKU SUVISTE uus pruut on tuntud Eesti blogija

Hinnatud muusik Uku Suviste, kes juba mõnda aega on väidetavalt vaba ja vallalise staatust nautinud, ei ole enam sugugi vaba mees ning ka sel korral on mehe südame võitnud tumedapäike kaunitar. Modell Sandra Daškovaga sai suhe läbi üsnagi ammu ning täna naudib hurmur toidublogija Merilin Taimre seltskonda.

Hinnatud muusik Uku Suviste, kes juba mõnda aega on väidetavalt vaba ja vallalise staatust nautinud, ei ole enam sugugi vaba mees ning ka sel korral on mehe südame võitnud tumedapäine kaunitar. Modell Sandra Daškovaga sai suhe läbi üsnagi ammu ning täna naudib hurmur toidublogija Merilin Taimre seltskonda.

Armastatud blogija Paljas Porgand ehk kodanikunimega Merilin Taimre tegi valentinipäeva raames oma Instagrami kontole postituse, mis kinnitab, et Uku ja Merilin ei ole pelgalt head tuttavad, vaid et nende vahel on midagi palju enamat.

Pildi juurde lisas kaunitar kommentaariks: “Minu eesmärgiks on igavesti naerda koos inimesega, keda ma võtan tõsiselt. Õnnelikku valentinipäeva armsad.”

Nii Uku kui ka Merilin on mõlemad kirglikud spordifanaatikud ning tuleb tõdeda, et ühine kirg on tugeva suhte üheks alustalaks.

Foto, mis ütleb ilmselt rohkem kui tuhat sõna:

Pildi autor: Magnus Heinmets