KUUM KAADER: KEILI SÜKIJAINENI puhkuse bikiinivorm niidab jalust

Lisa kommentaar
KUUM KAADER: KEILI SÜKIJAINENI puhkuse bikiinivorm niidab jalust
erakogu

Telesaatejuht Keili Sükijainen pühkis Eesti suve tolmu jalgeilt ning naudib sõbrannaga Katriga puhkust Itaalia päikese all. Loomulikult ei puudu ideaalsest puhkusest ka imekaunid figuuri paljastavad bikiinid.

“Rooma varastas mu ühe südamelöögiga,” kostis kaunis Keili imelise õnnest särava foto kommentaariks.

View this post on Instagram

📍Rome stole me with a heartbeat

A post shared by Keili Sükijainen (@keilis) on

Puhkust ja päikest ei naudi Keili mitte ainult Roomas, vaid ka Capril – rõõmu, häid pidusid, muusikat, õhtusööke ja suurepärast veini jätkub. Kuidas aga suudab naine sellise veini ja pasta koguse juures nii kõhna püsida? Loodetavasti lubab ta ka puhkuse ajal endale mõne trenni.

View this post on Instagram

Sunkissed by Capri 👌🏼 🇮🇹

A post shared by Keili Sükijainen (@keilis) on

Keili vastas märtsikuus fännide küsimustele Instagramis, öeldes, et on enda jaoks avastanud nipid, mis aitavad tal meeletuid näljasööste peletada, mis varasemalt õhtusel ajal saabuma kippusid. Nimelt hoolitseb ta selle eest, et ta päeva jooksul piisavalt tervislikke snäkke tarbiks – puuviljad ja pähklid on siinkohal alati kindla peale minek.

Lisaks käib Keili kaks korda nädalas tennist mängimas ja vähemalt kahel korral nädalas jõuab ta ka jõusaali higistama. Naine tõdeb, et vana hea reegel kehtib endiselt: ”Kõik, mida sööd, kuluta ka ära.”

Sarnased artiklid