KUUMAD FOTOD: USA sporditäht sebib Grete Šadeikoga!

KUUMAD FOTOD: USA sporditäht sebib Grete Šadeikoga!

USA spordimeedias on liikvele läinud üsnagi šokeeriv uudis, et Ameerika jalgpalli profiliiga NFLi staar Robert Griffin III, kes pole veel ametlikult lahutanud oma lapse emast, on enda kõrvale leidnud uue armastuse ning selleks pole ei keegi muu, kui eestlannast seitsmevõistleja Grete Šadeiko.

USA spordimeedias on liikvele läinud üsnagi šokeeriv uudis, et Ameerika jalgpalli profiliiga NFLi staar Robert Griffin III, kes pole veel ametlikult lahutanud oma lapse emast, on enda kõrvale leidnud uue armastuse ning selleks pole ei keegi muu kui eestlannast seitsmevõistleja Grete Šadeiko.

Paari nähti koos Hollywoodis ringi liikumas ning nad jäid silma ka paparatsole, kes hetke muidugi ära kasutas ja Roberti koos Gretega pildile jäädvustas. Robert Griffin on NFLis kõrgelt hinnatud superstaar ning antud hetkel on tema koduklubiks Cleveland Browns.

Abikaasa Rebecca Liddicoat’iga on Robertil laps, ent sellest suhtest asja ei saanud ning hetkel on käsil lahutusprotsess. 23aastane Grete ja 26aastane Robert näivad aga tõepoolest armunud olevat ning tundub, et mees on ka korralik Eesti fänn, nimelt kannab ta fotol särki, mille rinnaosale on kirjutatud Estonia!

Vaata pilte siin