KUUMAD KAADRID: BRIGITTE SUSANNE HUNT tegi rahvusvahelisel suurüritusel naistele silmad ette

Buduaar

b
pilt: erakogu

Brigitte Susanne Hunt tõepoolest elab oma unistuste elu ning see ei jää märkamatuks ka teistele.

Go3 sünnipäeva puhul tulid kokku Baltikumi kõige säravamad staarid, kust ei puudunud ka Eesti eredamad meelelahutusmaailma nimed. Vilniuses peetud eelpeol osalesid kõrvuti teistega ka meie tähed – alati särav Brigitte Susanne Hunt ning sarmikas Jüri Pootsman.

Kuigi Leedu on meile nii lähedal, oli see “Vallalise kaunitari” ja “Tantsud tähtedega” staar Brigitte jaoks alles teine kord Vilniust külastada. Kõnekas on fakt, et Brigitte esimene külaskäik Leetu oli seotud just tantsuga, nimelt käis ta mullu sealsel Bachata-tantsu festivalil. „Leedus on see sensuaalne Dominikaani Vabariigist alguse saanud tants väga suur asi ja neil on väga palju häid tantsijaid. Ega meiegi ei jää neist maha ning ma arvan, et siinse piirkonna parimad Bachata tantsijad elavadki just Leedus ja Eestis,“ mainis viimases tantsusaates kohtunikelt maksimumpunktid saanud staar. 

Seevastu tantsusaate kaassaatejuhi Jüri, kes on igapäevaselt ka Power Hit Radio saatejuht, jaoks andis sünnipäevasoojendus suisa esimest korda võimaluse Vilniuse linna külastada. Ta on küll Vilniuses varem viibinud, kuid Leedu pealinna lennujaamast pole ta kaugemale jõudnud.

Kui Brigitte ja Jüri on omavahel juba eelnevalt ammused tuttavad, siis külaskäikk Vilniusse andis meie armastatud tähtedele võimaluse kohtuda Go3 perekonnaga ning Läti ja Leedu staaridega. „Go3 atmosfäär on imeline, mitte ühtegi halba sõna ei saa öelda. Lahe oli kohtuda lõunanaabrite meelelahutusmaailma tippudega ja kuulda, mis on nende story. Oleme siin nagu üks suur pere koos sünnipäeva tähistamas!“ kommenteeris Brigitte. 

“Just televisioon on mulle hingelähedane ja ma ütleks isegi, et eelistatuim kunstivorm,” märkis Brigitte Susanne Hunt. “Usun, et mul on koos Go3 perekonnaga veel nii mõndagi põnevat oma austajateni tuua!”

Jüri Pootsmann lisas, et Go3 on väga mugav kasutada, eriti kui oled näiteks reisil. „Oli väga mõnus ja lihtne kõik mind huvitavad filmid-sarjad enne lennureisile alla laadida ning neid lennu ajal ka ilma internetita vaadata. Teisalt on oluline ka, et nii muusika kui sarjade-filmide loomise juures olnud inimesed oma töö ja loomingu eest väärikalt tasustatud saaks, mistõttu just selliseid keskkondi ongi vaja.“

Kuid sünnipäeva tähistamine ei piirdunud üksnes Vilniusega – sarnaselt Brigittele ja Jürile toob Go3 oma sünnipäeva otse koju kätte. Nimelt teeb Go3 vahemikus 3.-23. novembrini Eesti inimestele kingituse – „Kõik Hinnas“ pakett on null euroga!

Ja mis seal salata – Brigitte teeb oma särava välimusega naistele silmad ette ka välismaal viibides.