Reklaam sulgub sekundi pärast

KUUMAD KAADRID: MILJONÄR Raivo Hein teeb oma kõhulihastega poole noorematele meestele silmad ette

Buduaar

Raivo Hein

Ettevõtja ja investor Raivo Hein on ennast kulturist Ott Kiivika käe all rabavasse vormi ajanud.


Mitme lapse isa võib küll keskikka jõudnud olla, kuid pole kahtlustki, et kõhulihastega teeb ta silmad ette ka endast poole noorematele meestele.

Hein möönab, et ta jõudis sportliku eluviisini üsnagi hilja.

"Võrreldes eelmise aasta tippkaaluga suvel, on 9 kg umbes läinud. See on teadlik tegevus ehk rütmiks on sügisest uue aastani kaalulangetus ja sealt edasi suve lõpuni kaalu tõstmine tagasi (teine pilt minu viimaste aastate rütmiga). Dieet vähendab rasva ja toob isegi kõhulihased välja, aga muidugi viib see ka lihasmassi vähemaks. Seetõttu siis ka kaalulainetus - rasva vähendamine sügisperioodil ja lihasmassi tõstmine suvel. Muidugi peab see kõik koostöös liikumisega olema, lihtsalt dieet su lihaseid toonuses ei hoia.

Kui sa oled 20-30-40, siis tundub, et kõik on ok tervisega ja tühja see keha eest hoolitsemine. Nagu mina olin (vaata kolmandat pilti 15 aasta eest). Tegelikult peale 30 hakkavad asjad kõigil allapoole liikuma. Seetõttu on keha eest hoolitsemine läbi liikumise ja toitumise äärmiselt tähtis elukestvalt. Kahju, et ma ise sellest alles peale 50. sünnipäeva aru sain, aga kõik pole veel kadunud. PS! joon iga päev vähemalt kaks null kolmest IPA õlut ja kugistan kõvasti shokolaadi peale," muigab mees.