KUUMAD KAADRID: Nexuse naistebändi mäletad?

Aastatel 2003-2006 ehk siis ligi kümme aastat tagasi tegutses Eesti selline naistebänd nagu Nexus, kuhu kuulusid kolm säravat naist - Janne Saar, Merlyn Uusküla ning Helen Randmäe, kes nüüd kannab perekonnanime Randmets!

Aastatel 2003-2006 ehk siis ligi kümme aastat tagasi tegutses Eesti selline naistebänd nagu Nexus, kuhu kuulusid kolm säravat naist – Janne Saar, Merlyn Uusküla ning Helen Randmäe, kes nüüd kannab perekonnanime Randmets!

Esimesel tegutsemisaastal ilmus bändil debüütalbum “Nii kuum” ning plaadi nimilooga “Nii kuum” võideti Raadio 2 Aastahiti tiitel. 2004. aastal sai Aastahiti auhinna sama plaadi lugu “Hingetuna” ning kokkuvõttes sai see album 2004. aastal ka auhinna Kuldne Plaat kategoorias “Uus tulija”.

Nexust peetakse siiani Eesti viimaste aegade üheks edukaimaks tüdrukutebändiks.

Kuid millega tegelevad Nexuse neiud täna?

Lauljatar Janne Saar elab juba mitmendat aastat Hollywoodis ning tegeleb edasi muusikaga. Helen Randmets on ainus, kes vahepealsetel aastatel abiellunud on ning tänaseks on tal koos ettevõtja Reigo Randmetsaga ka kaks poega: Roben Thor ja Marlon Frei.

Merlyn Uusküla tegeleb aktiivselt edasi muusikaga, lisaks on ta end proovile pannud ka ajakirjaniku ja näitlejana ning sellest sügisest on ta TV3 “Naistesaate” saatejuht. 

Kõige põnevam on aga meenutada pilte, mis on tehtud Nexuse aegadest ehk ajavahemikus 2003-2006!

Pilte näed allpool olevast galeriist!