Reklaam sulgub sekundi pärast

1 ASI, MIDA TÕELINE naine iga päev teeb

Tänapäeva ühiskonnas on elutempo meeletu - pidevalt on meil kiire ja üks kohustus ajab teist taga. Eesmärgid on kõrged, soov karjääri teha suur, saada suuremat palka ja kanda kõige ilusamaid ja moodsamaid riideid ning puhata kõige eksootilisemates riikides. See kõik võib paraku aga röövida naiselt ühe väga olulise asja.

Tänapäeva ühiskonnas on elutempo meeletu - pidevalt on meil kiire ja üks kohustus ajab teist taga. Eesmärgid on kõrged, soov karjääri teha suur, samuti saada suuremat palka, kanda kõige ilusamaid ja moodsamaid riideid ning puhata kõige eksootilisemates riikides . See kõik võib paraku aga röövida naiselt ühe väga olulise asja.

Tõeline naine ei unusta mitte kunagi ära seda üht asja ning selleks on tänulikkus. Tõeline naine tunneb iga päev tänulikkust selle eest, mis tema elus juba on. Ta on tänulik nende inimeste eest, kes tema elus on. Ta on tänulik nende emotsioonide eest, mis tema elu rikastavad ja ta on tänulik selle eest, mis ta tänaseks saavutanud on.

Kui ainus asi, millele sa üldse mõtled, on see, kuidas saada veel rohkem, siis ei saa sa mitte kunagi õnnelikuks, sest sa ei oska hinnata seda, mis sul juba olemas on.

Ole tänulik iga päev ja näita seda tänutunnet ka välja!