Reklaam sulgub sekundi pärast

HUAWEI ÜLLATAB! Nova Y70 ja nova Y90 mobiiltelefonide erinevused

Sisuturundus

Doris

FOTO

Testida Huawei telefone on alati rõõm, aga võrrelda kahte väga head mudelit pisut keerulisem.

Tegelikult on mõlemad nii nova Y70 ja nova Y90 väga ägeda väljanägemuse ja disainiga. Pigem ongi see maitse asi, kellele milline „look“ meeldib. Mulle isiklikult meeldib väga nova Y90 tagumine külg, ehk uue disainiga kaamera. Minu arvates teeb see selle mudeli eriliseks ja „kallimaks“ ehk mulle tundub seda käes hoides, et tegu on erilise ja silmapaistva telefoniga. Tegelikult meenutab see kaamera nagu CD plaati- ilus, hõbedane ja läikiv ringike, mis juba kaugelt tähelepanu haarab.

Kaameratest veel rääkida, siis tegelikult on Huawei üheks suureks plussiks see, et pildid tulevad lihtsalt nii selged ja kontrastsed. Mulle meeldib see, et ma ei pea neid pilte enam järeltöötlema, sest kvaliteet on lihtsalt nii ilus ja hea. Ka liikuvad pildid mida ma teen, (jooksmine või pildid lastest, kes liiguvad) ei jää udused. Huawei nova Y90 mudeli puhul on näha, et kaamerat on veelgi täiustatud. Saab vist öelda, et fotograafid võivad koju jääda, sest selle telefoniga oled sa ise juba proffesionaalne fotograaf valmis. Halba ja udust pilti on raske saada. Isegi öösel pilti tehes on telefon piisavalt tark, et valgustada piisavalt ja teha pilt väga selge ja hea. Esimene kaamera, ehk siis nii öelda „selfie kaamera“ on nii Y70 kui ka Y90 mudeli puhul täpselt sama hea, seega selfied tulevad mõlema telefoniga suurepärased ja võrdselt kaunid.

Rääkides natukene värvitoonidest, mille peale ka paljud inimesed mõtlevad, kui telefoni soetavad, siis nova Y90 mudelitele on lisandunud uus ja äge värv- smaragdroheline (emerald green), ehk siis rohekas toon, mida pole just paljudel teistel brändidel olemas. Kokku on kolm tooni mille vahel saab valida, seega igaüks peaks leidma endale just selle meelepärase ja õige.

Mõlemad mudelid, ehk siis Y70 JA Y90 on väga hea ja suure ekraaniga, seega nendega on mugav teha tööd ka siis, kui arvuti kipub koju ununema. Tegelikult arvestades seda, kui palju me veedame aega telefonis, siis kindlasti on see meie silmade jaoks parim, et ekraan on suur ja teravus on hea.

Huawei telefonide suureks plussiks ja mugavuseks on ka see, et sa saad nad ühendada oma teise Huawei seadmega, ehk siis kas arvuti, kella vms. Saad olla koguaeg ühenduses ja teha samal ajal tööd ning kuulata siis näiteks telefonist oma lemmik podcaste või lugusid- täpselt seda, mis parasjagu soov on.

Kokkuvõtteks võin mina enda kasutajakogemusest öelda, et nii Y70 kui ka Y90 on väga head telefonid. Kindlasti just mulle ideaalsed, kuna tegelen turunduse ja pildistamisega igapäevaselt. Minu isiklik eelistus oleks disaini poolest Y90 mudel, aga nagu ma juba mainisin, see on maitse asi. Kui minult küsitaks, mis on need kolm omadust, miks ma valin endale Huawei, siis need on:

·       Super kaunis disain ja värvivalik

·       Hea suur ekraan

·       Super kvaliteediga fotod, mis ei vaja järeltöötlust

mobiiltelefonide