Reklaam sulgub sekundi pärast

MIDNIGHT SUN – KOMBINATSIOON UUENDUSLIKUST LAVASHOWST JA SILMAPAISTVAST MUUSIKAST

Midnight Sun 2023
Midnight Sun 2023 — FOTO: Peter Adamik

Eesti publik, me võtsime teid kuulda! Ülikiirelt välja müüdud „Babylon Pärnu“, mis leidis aset Pärnu Muusikafestlivali raames, tuleb uues kuues Tallinnasse – Baltic Sea Philharmonic ja Kristjan Järvi alustavad oma “Midnight Sun” ehk “Keskööpäike“ turneed, kus esitlevad andekad muusikud originaalloomingut erakordsetes Euroopa paikades. Tuur lõpeb võimsa lõpushow-ga Tallinnas, 23. septembril, algusega kell 19:00 Alexela Kontserdimajas!

Kristjan Järvi
Kristjan Järvi — FOTO: Siiri Kumari
  • Hilissuvine ringreis Baltic Sea Philharmonic ja Kristjan Järviga alates 16.-23.09.2023 Saksamaal, Itaalias ja Eestis.
  • Programm on inspireeritud põhjamaisest keskööpäikese fenomenist ja esitletakse ka uudisteoseid orkestri muusikutelt.
  • Baltic Sea Philharmonic muudab kontserdi lakkamatuks heliloomingu hulluseks mängides kõiki teoseid peast ja kuni kontserti lõpuni püstijalu.

16.- 23. septembrini, 2023, viivad selle tunnustatud orkestri osavad muusikud kuulajad Euroopa kõige vapustavamatesse ja ajalooliselt olulisematesse paikadesse. Programmi üks tähtsamaid nüansse on see, et loominguid esitatakse täielikult mälu järgi ja püstijalu - midagi, mida pole kunagi varem tehtud. Baltic Sea Philharmonic eesmärk on lummada publikut ja pakkuda neile tähelepanuväärne ning unustamatu muusikaline teekond. Tallinnas liitub muusikutega virtuoosne torupillimängija Mari Meentalo, kes lisab esinemistele ainulaadset tämbrit täiustamaks kogu elamust.

Baltic Sea Philharmonic – revolutsioon muusikas ja kultuuris

Baltic Sea Philharmonic viib orkestri kontserdi elamuse uude dimensiooni. Iga esinemine on muusikaline avastusreis, sest muusikud esitavad kogu kava mälu järgi, luues ainulaadse kunstilise teekonna. Iga kontsert on omanäoline vaatemäng helist, valgusest, kunstist, tehnoloogiast, koreograafiast ja peast mängimisest. Muusikajuhi ja asutaja dirigendi Kristjan Järvi elektristava taktikepi all on igal etendusel eriline energia, mis on täiesti nakatav. 

Midnight Sun on osa Estonia Muusa tegelaskujust, uue ühiskonna mudeli inspiratsioon. “See on elav hingav olend, kellel on piiritu energia ja entusiasm kõige uue vastu - seiklus omaette,” ütleb Kristjan Järvi. 

Tule saa sellest osa!

Piletid Piletilevist!