Reklaam sulgub sekundi pärast

SALAPÄRANE ELUTEENUMBER: millest kõneleb sinu oma?

Buduaari ajakiri

Madame M

Foto: 123rf

Kas teadsid, et igaühel meist on kindel eluteenumber, mis kõneleb nii elu eesmärgist kui meie olemusest? Enda eluteenumbri leidmine on lihtne!

Eluteenumbrid aitavad meil mõista füüsilist maailma ja seda, mille poole elus püüelda. Kui teame oma eluteenumbrit, saame seda kasutada oma elu mõtestamiseks.

Eluteenumber esindab inimese põhiolemust ning elukestvat eesmärki. Öeldakse, et mida suurem number, seda vanem hing. Vaimsel tasandil võib eluteenumber aidata mõista oma hinge kutsumust. Teisisõnu – see võib aidata esile tuua oma sügavaimad soovid.

Eluteenumbri arvutamise valem!

Eluteenumbri leiad liites kokku kõik numbrid oma sünnikuupäevas ja taandades tulemuse ühekohaliseks. Näiteks, kui oled sündinud 17.04.1988, liida nii: 1+7+4+1+9+8+8=38=3+8=11=1+1= 2

Eluteenumber 1 esindajad on tugeva iseloomuga inimesed, kes on töökad, iseseisvad ning ambitsioonikad. Nad on sihikindlad ja nad on väga pühendunud oma eesmärkide saavutamisel. Neile ei meeldi laisad inimesed ja nad ärrituvad ja muutuvad ärevaks, kui asjad ei kulge nii, nagu need olid planeeritud. Kuna nad on üksi juba piisavalt motiveeritud ning innovaatilised, sobivad nad suurepäraselt iseenda bossideks.

Inimesed, kelle eluteenumber on 2, on rahuarmastajad. Nad on oma olemuselt emotsionaalsed, vaoshoitud ja konservatiivsed. Nad on kannatlikud ning head inimeste tundjad, mille tõttu sobivad hästi meeskonnas töötama. Neile meeldib veeta aega looduses, kuulata muusikat, lugeda luulet. Tegu on ka loomulike tervendajatega. Neid võib huvitada füsioteraapia, nõustamine ja muud sarnased valdkonnad, kus nad saaksid oma tugevusi rakendada.

Inimesed, kelle eluteenumber on 3, on suhtlemisaldid, iseseisvad ning loomingulised. Nad tõmbavad teisi oma energiaga. Number kolmed on väga loovad ja suudavad end mitmel erineval viisil väljendada. Seetõttu võivad nad olla muusikud, kirjanikud, saatejuhid või näitlejad. Number kolmed ei tohiks end tähelepanu keskpunkti ära kaotada ja peaksid kasvatama enesedistsipliini, muidu võib ego neist võitu saada.

Eluteenumber 4 seostatakse inimestega, kes on loomult praktilised, mõistlikud, pragmaatilised ja ratsionaalsed. Nad on väga sihikindlad, mis paneb neid elus palju korda saatma. Nad pole allaandjad ja see on ka selle numbri kõige parem omadus. Nad on oma olemuselt usaldusväärsed, ustavad, töökad ja õiglased. Paljud inimesed austavad neid ja võtavad nende arvamust kuulda. Sobivad alad on näiteks pangandus, teadus või juura.

Eluteenumber 5 esindajad on diplomaatilised, uudishimulikud ja kohanemisvõimelised. Tegu on väga seiklushimuliste ja uudishimulike hingedega, kes soovivad kohtuda uute inimestega ning käia erinevates kohtades, et saada uusi teadmisi ja kogemusi. Seetõttu ei ole nad püsivad ega rahul ainult ühe eluvaldkonnaga. Nad ei talu rutiini ja nende töö peab olema vaheldusrikas. Öeldakse, et number viied kujundavad enda saatuse ise.

Eluteenumber 6-te kirjeldab suur armastus, kiindumus, hoolitsus ja alandlikkus. Neile meeldib teenida inimkonda olulisema eesmärgi nimel. Neil on palju empaatiat inimeste suhtes, kes on nõrgemas positsioonis. Inimeste aitamine pakub neile tohutut rõõmu. Nad ei jäta ühtegi abivajajat tähelepanuta. See omadus on inimestel üsna haruldane. Kõik ei pruugi aga nende pingutusi hinnata. Seega peavad nad olema väga ettevaatlikud ja veenduma, et nende abivalmidus teisi siiralt aitab.

Eluteenumber 7 esindab neid, kes otsivad tõde. Nad on loomult üsna analüütilised ja mõistlikud. Nad on võimelised elus palju saavutama, eriti spirituaalselt. Neid huvitab elu müstiline pool ja nad ei lepi pealiskaudsusega. Tegu on tarkade ja karismaatiliste inimestega, kes omavad head huumorimeelt. Number seitsmed peavad aga palju aega üksi veetma, et enda akusid laadida. Suurepärased kirjutajad, psühholoogid ja õpetajad.

Numeroloogias seostatakse inimesi, kellel on eluteenumber 8, tavaliselt loomulike juhtidena. Neid saadab edu, eriti kui nad on seotud finants- või ärivaldkondadega. Nende teadmised füüsilisest ja materiaalsest maailmast on laialdased, mistõttu on nad tihti oma mängu tipus. Nad on siin, et teenida kõrgemat eesmärki. Nad on inspireerivad, mille tõttu otsivad teised tihti neilt jõudu, julgust ja motivatsiooni.

Inimesed, kes on seotud eluteenumbriga 9, on oma olemuselt väga humanitaarsed, helded ja alandlikud. Nad tunnevad inimeste vastu sügavat kiindumust ja on alati valmis neid aitama. Nad on valmis andma oma aega, energiat ja raha, et luua maailmas rahu, harmooniat ja armastust. Number üheksad ei pane pisiasjadele suurt rõhku. Neid huvitab rohkem suur pilt. Neile meeldib oma unistusi jagada. Tihtipeale kaasavad nad oma missiooni ka teisi sarnaselt mõtlevaid inimesi, et üheskoos rohkem saavutada.