LAULJATAR JANA KASK oma välimusest: muretsen ikka väga palju

LAULJATAR JANA KASK oma välimusest: muretsen ikka väga palju

Enamus naisi tunnevad muret oma välimuse pärast ja tänapäeval otsitakse sageli abi ka ilukirurgiast, ent see on üsnagi libe tee ning tihtipeale võib iluoperatsioonidest kujuneda sõltuvus ja inimene ei saa enam ise aru, milline ta tegelikult välja näeb. Lauljatar Jana Kask ütleb, et tema mõistab neid naisi, kes tahavad muuta endas midagi paremaks ja teevad selle ellu viimise nimel kõik.

Enamik naisi tunneb muret oma välimuse pärast ja tänapäeval otsitakse sageli abi ka ilukirurgiast, ent see on üsnagi libe tee ning tihtipeale võib iluoperatsioonidest kujuneda sõltuvus ja inimene ei saa enam ise aru, milline ta tegelikult välja näeb. Lauljatar Jana Kask ütleb, et tema mõistab neid naisi, kes tahavad muuta endas midagi paremaks ja teevad selle elluviimise nimel kõik.

Jana tõdeb, et ka tema muretseb oma välimuse pärast. “Jah, ikka väga palju muretsen. Ma olen alati mõistnud neid inimesi, kes tahavad muuta endas midagi paremaks ja teevad selle elluviimise nimel kõik, isegi kui see vajab iluoperatsiooni. Aga minu arvates on kõik väga ilus siis, kui seda, et see oli tehtud kirurgiliselt, ei ole näha. Ehk siis mõistlikkuse piires. Kui kellelegi ei meeldi oma nina ja ta tahaks seda natuke muuta, siis ma ei näe probleemi selles, et ta teeb väikese iluoperatsiooni. Samas aga ma usun, et väga paljusid asju inimese keha juures saab muuta ka loomulikult teel. Ma mõistan kõiki, kuna inimese keha on tema oma ja ta võib teha sellega kõike, mis tema arust hea on. Peaasi, et see ei teeks liiga teistele,” kommenteerib Jana.

Kuid kas Jana tunneb, et ka tema tahaks oma välimuse juures midagi muuta? “Minu välimuse juures… Ma arvan, et iga inimene on ilus siis, kui ta on õnnelik. Minule kõik meeldib,” tõdeb Jana, et iluoperatsiooni tegemiseks põhjust ega mingit vajadust ta ei näe.

Karin Karu