LAULJATAR KERLI KÕIV: kuulujutt minu rasedusest ei vasta tõele

Kuulujutud võimalikust lapseootusest saadavad kõiki staare ning just kuulujuttudeks need jäävadki - kuni selgub, et kõlakal ka tõepõhi all on. Kas maailma vallutanud eestlannast lauljatar Kerli Kõiv (29) on lapseootel või ei vasta allika väide tõele? Nimelt sai Buduaar vihje, milles anti teada, et Kerli ootab tõepoolest oma esimest last.

Kuulujutud võimalikust lapseootusest saadavad kõiki staare ning just kuulujuttudeks need jäävadki – kuni selgub, et kõlakal ka tõepõhi all on. Kas maailma vallutanud eestlannast lauljatar Kerli Kõiv (29) on lapseootel või ei vasta allika väide tõele? Nimelt sai Buduaar vihje, milles anti teada, et Kerli ootab tõepoolest oma esimest last.

Seda, kas allika saadetud info on ekslik või mitte, uurisime Kerli enda käest ning tema kommentaar oli väga selge: “Kindlasti mitte! See tähendab kindlasti ma ei ole lapseootel”.

Kerli on hetkel pühendunud oma karjäärile muusikamaailmas ning see liigub vaid tõusvas suunas, seega on üsnagi selge, et lähiajal ta emaks saada ei plaani. 

Buduaar.ee