LAULJATAR SOFIA RUBINA-HUNTER ravib 3aastast tütart antibiootikumidega

Eesti andekaim džässlaulja Sofia Rubina Hunter, kes kasvatab oma abikaasa Jasoniga kolmeaastast pisitütart Naimat, rääkis hiljuti apteegiajakirjale Benu antud intervjuus, et ta eelistab vanarahva ja loodusravile arstide soovitusi ning vajadusel annab ta oma tütrele ka antibiootikume.

Eesti andekaim jazzlaulja Sofia Rubina-Hunter, kes kasvatab oma abikaasa Jasoniga kolmeaastast pisitütart Naimat, rääkis hiljuti apteegiajakirjale Benu antud intervjuus, et ta eelistab vanarahva- ja loodusravile arstide soovitusi ning vajadusel annab ta oma tütrele ka antibiootikume.

Sofia pisitütar Naima käib lasteaias ning tihtipeale toob ta sealt koju mõne viiruse, mida Sofia enda sõnul alternatiivmeditsiiniga ravida ei saa. Nimelt tunneb ta, et vanarahva- ja loodusravimeetodid pole piisavalt tõhusad, seega eelistab ta arstide soovitusi. Lauljatar lisas veel, et ta võib ju lapsele mitu nädalat erinevaid taimeteesid anda ja nendega lapse hädasid leevendada, kuid lõppkokkuvõttes tuleb ikka antibiootikumide peale üle minna.

Väikelastele tugevate ravimite andmisega tuleb väga ettevaatlik olla, ent kui teist lahendust ei tundu olevat ja arst määrab raviks antibiootikumid, siis peab laps neid ka võtma. Kõige olulisem on laps terve ja rõõmsana hoida!