LAURA PÕLDVERE kolis maale ja katsetab uut dieeti

LAURA PÕLDVERE kolis maale ja katsetab uut dieeti
pilt: erakogu

Lauljatar Laura Põldvere elab nüüd oma vanavanemate juures.

Seoses karantiinikriisiga otsustas kaunitar mõneks ajaks maale kolida – täpsemalt on Laura end sisse seadnud Lõuna-Eestis.

Lauljatar tõdeb, et hommikune linnulaul ning kevadine tärkav loodus on talle igati positiivselt mõjunud. “See on innustanud mind tervislikumalt toituma. Enda armsa sõbranna soovitusel võtsin ette gluteeni- ja laktoosivaba toitumise, mida katsetan, et näha, kas see aitab ka minu kroonilise haiguse puhul,” tõdeb Laura, et ta katsetab uut dieeti.

Laura põeb kroonilist neeruvaagnapõletikku ning sellest lähtuvalt pöörab ta oma kehale ja tervisele ka väga palju tähelepanu – seda eriti veel praegusel koroonaviiruse perioodil. “Skanneerin enda keha kindlasti rohkem, kui ma seda enne karantiiniaega tegin ja üritan rohkem kuulata, mida minu keha tahab. Hoidun pealiskaudsetest soovidest näksida ja süüa seda, mis tundub hetkeemotsioonidest lähtuvalt hea. Usun, et karantiin on minu kehale isegi turgutavalt mõjunud ja et minu keha on selle eest ka tänulik,” tõdeb ta.

Laura valmistab toitu kodus ise – nii on tulemus veelgi tervislikum. “Tegime hiljuti karulaugupestot, mille kiitsid heaks ka sõbrad. Panen seda nii leivale kui ka tatrapudru sisse – annab kodumaiselt vürtsika maitse,” nendib kaunitar.

Sarnased artiklid