LAURI PEDAJA sattus raskesse liiklusõnnetusse

Nädalavahetusel leidis Tallinna-Tartu maanteel aset ahelõnnetus, kus osales kokku viis sõiduautot ning paraku oli õnnetusega seotud ka juuksur Lauri Pedaja, kes viidi haiglasse. Lauri oli ühtlasi ka ainus, kes liiklusavarii tagajärjel arstiabi vajas ning ilmselt ka operatsioonilauale minema peab.

Nädalavahetusel leidis Tallinn-Tartu maanteel aset ahelõnnetus, kus osales kokku viis sõiduautot ning paraku oli õnnetusega seotud ka juuksur Lauri Pedaja, kes viidi haiglasse. Lauri oli ühtlasi ka ainus, kes liiklusavarii tagajärjel arstiabi vajas ning ilmselt ka operatsioonilauale minema peab.

Lauri tegi oma Instagrami kontole sissekande, kus ta annab teada, et sattus esimest korda elus tõsisemasse liiklusõnnetusse: “Esimest korda elus sattusin tõsisemasse liiklusõnnetusse ja ikka nii korralikult, et auto mahakandmisele ja ise ööseks haiglasse. Toimus siis ahelkokkupõrge, kus osales 5 autot. Keegi raskemaid vigastusi ei saanud. Või noh… peale minu, kuna mul on selgroos mitu murdu ja ilmselt tuleb lõigata mind lahti ja uuesti kokku panna. Liigun, loon ja lehvitan. Valuvaigistitest mõnusalt pilves ja värki.”

Pilt, mille Lauri oma Instagrami kontole lisas: