LIIGA ARMAS: SERENA WILLIAMSI vahva tütar käib juba ema jälgedes

LIIGA ARMAS: SERENA WILLIAMSI vahva tütar käib juba ema jälgedes
Instagram/Serena Williams

Maailmakuulus tennisetäht Serena Williams hoiab fänne kursis oma vahva tütre tegemistega ning on pisikesele avanud lausa oma Instagrami konto. Näha on, et laps käib juba ema jälgedes!

Serena kaheaastane tütar Alexis Olympia on juba tõeline ema fänn, elades maailmakuulsale tennisemängijale kaasa ka platsil. Serena enda ja Olympia kontodel ilutsevad vahvad kaadrid, kui ema ja tütar on koguni sarnasesse trennirõivastusse riietatud.

https://www.instagram.com/p/CCJ9uypnKvo/

Loomulikult pole tenniseväljak ainus koht, kus pisitütar emast eeskuju võtab. Mõni aeg sai neid näha ka sarnastes kollastes õhtukleitides. Tõeliselt armas tüdrukutirts, kas pole?

https://www.instagram.com/p/CBS7_N6nOWJ/

2018. aasta intervjuus ajagirjale Vogue tunnistas Serena Williams, et seisis oma neljakuuse tütre Alexis Olympia ilmaletoomisel surmaga silmitsi. Juba sünnituse algus oli ärevusttekitav – tuhude ajal nõrgenes beebi südametöö ning Serenale tehti erakorraline keisrilõige. Kuigi operatsioon sujus hästi, leiti kuus päeva hiljem tennisetähe kopsudest trombid. Kopsuemboolia tekitas nii hirmsaid köhahoogusid, et Serena keisrilõike arm läks uuesti lahti.

https://www.instagram.com/p/B0_AVolpH9N/

Sarnased artiklid