LIINA RANDPERE paljastas saladuse, kuidas ta beebikilodest vabanes

Armastatud raadiohääl ja treener Liina Randpere näeb kadestamisväärselt kaunis välja ning tundub justkui beebikilod oleksid kadunud iseenesest. Vähem kui kolm kuud tagasi, 10. märtsil pisipoja emaks saanud Liina tunnistab, et lisakilod talle muret ei teinud ning tänab siinkohal oma beebit.

Armastatud raadiohääl ja treener Liina Randpere näeb kadestamisväärselt kaunis välja ning tundub, justkui beebikilod oleksid kadunud iseenesest. Vähem kui kolm kuud tagasi, 10. märtsil pisipoja emaks saanud Liina tunnistab, et lisakilod talle muret ei teinud ning tänab siinkohal oma beebit.

Ent kuidas need beebikilod siiski kadusid? “Ma tean, et kõik naised juba eos vihkavad mind, sest kuidagi liiga lihtsalt on see läinud. Minu poja ei tekitanud mulle mingeid õgimishooge ega isusid ja maos oli raseduse ajal ruumi vähem ja ma ei saanudki palju süüa. Võtsin juurde just nii palju, kui vaja oli ja sünnitusega kadus kõik mu kehalt. Kümme punkti lapsele,” kommenteeris Liina teemat TV3-le antud intervjuus.

Ka raseduse ajal rääkis Liina Buduaarile, et kõik on kuidagi väga kergelt kulgenud ja raseduse pärast ükski asi tal samuti tegemata ei jäänud. 

Kui naised saaksid endale ise raseduse raskusastet valida, siis ilmselt ütleks enamik, et palun mulle üks Liina Randpere rasedus ja sünnitus ka. Nimelt möödus ka Liina sünnitusprotsess väga lihtsalt.