LIINA RANDPERE SAAB EMAKS: rasedus minu elutempot ei muuda

LIINA RANDPERE SAAB EMAKS: rasedus minu elutempot ei muuda

Armastatud raadiohääl ja treener Liina Randpere (32) ootab esiklast, kes peaks ilmavalgust nägema järgmise aasta märtsis. Raadiotööst ja treeneriametist Liina loobuda aga ei plaani – seni kuni võimalik, jätkab ta mõlemal rindel edasi.  

Armastatud raadiohääl ja treener Liina Randpere (32) ootab esiklast, kes peaks ilmavalgust nägema järgmise aasta märtsis. Raadiotööst ja treeneriametist Liina loobuda aga ei plaani – seni, kuni võimalik, jätkab ta mõlemal rindel edasi.

Üle poole rasedusest on Liinal juba möödas.

“Ma pean ausalt tunnistama, et ma ei ole tegelikult selline heldija tüüp, kes lapsi ja rasedust nii tohutult armastaks, aga loomulikult ma teadsin, et ma tahan emaks saada ja pigem saada laps nüüd, mitte siis, kui ma olen neljakümneaastane. See on asi, mis tuleb ära teha, kui sa tahad emaks saada,” tõdeb Liina ja lisab: “Rasedus iseenesest minu elutempot ei muuda ja kuni tervis lubab, jätkan treeningute andmist ja raadios olen samuti edasi. Viimastel kuudel BodyBumpi rühmatrenni esteetilises mõttes anda ei saa, aga teisalt, näiteks rahulikumaid trenne nagu BodyBalance, annan kindlasti lõpuni välja. Seal saab harjutusi korrigeerida nii, et kõhuga ei juhtu midagi ja iseenesest rasedus ei tähenda ju seda, et sa pead liikumise lõpetama. See on ainult hea, kui aktiivne olla ja tervislikku eluviisi harrastada,” tõdeb Liina.

Liina ei mõtle rasedusele ning võtab praegu kõike üks päev korraga. “Rasedus mõjub naistele erinevalt, kes heldivad ja hakkavad kohe lastetoa sisustamisele mõtlema ning kes toimetavad tavarütmis kuni raseduse lõpuni välja. Mina olen see viimane naisetüüp. Kõik läheb nii, nagu minema peab ja küll see lastetuba ka ühel hetkel sisustatud saab. Aega on sellega ja kõige mõistlikum ongi rasedust rahulikult võtta,” ütleb Liina.

Palju õnne ka Buduaari poolt!

 

Karin Karu