LIIS LEMSALU MEENUTAB: sain aru, et peab aktiivne olema, kui ma tahan Eestis ellu jääda

LIIS LEMSALU MEENUTAB: sain aru, et peab aktiivne olema, kui ma tahan Eestis ellu jääda
Martin Dremljuga

Lauljatar Liis Lemsalu tunnistas, et Norrast Eestisse kolimine oli tema jaoks väga raske periood ning igatses sõprade järele, kes tal seal koolis käies tekkinud olid.

Lauljanna tunnistas Vikerraadio saates “Käbi ei kuku…”, et kuigi  esialgu tundis ta Norra järele suurt igatsust, hakkas ta tasapisi ka siinsete uute koolikaaslastega suhtlema. “Ma sain aru, et peab aktiivne olema, kui ma tahan siin Eestis ellu jääda. Just sotsiaalses mõttes ka,” avaldas lauljanna, et see oli tema jaoks iseenese surumine ja piitsutamine, sest ta tegelikult alguses ei tahtnud Eesti lastega suhelda ega nendega tuttavaks saada. “Mul oli nendest suhteliselt ükskõik sel hetkel, sest minu jaoks oli ainult Norra, Norra, Norra,” meenutas Liis keerulist perioodi.

Liisi isa Mareki sõnul läks olukord paremaks siis, kui ta omale sõpru sai: “Kui see kriisiperiood, ütleme aasta, poolteist, üle sai ja kui juba sõbrad tulid ja ta WAF-i laulma läks, siis hakkas asi üle minema,” tunnistas mees, et siis oli tal ka tütre jaoks rohkem aega.

Sarnased artiklid