Linna popimas liharestoranis MEAT Resto & Butchery toimus suurejooneline uue suveterrassi avapidu – WHITE PARTY!

Buduaar

Maksim Toome

Nagu juba iga suve alguses tavaks saanud, siis peeti maha linna popima liharestorani MEAT Resto & Butchery suveterrassi avapidu – WHITE PARTY!

Restorani suveterrass läbis väga suure uuenduskuuri tuues kaasa täiesti uue funktsionaalse konstruktsiooni, mis võimaldab nüüdsest nautida seda iga ilmaga – kasvõi talveni välja ning samuti uue kontsakinga sõbraliku põranda ja silmale meeldiva haljastuse.

Peonimetusele vastavalt oli ka külalistelt oodatud riietusstiiliks valge ja šikk, millele lisaks otsustasid osad külalised kohale saabuda ka vastavat värvi ja stiili autodega!

Külalistele pakuti väga suurejoonelist peoprogrammi, millest võtsid osa Eesti parimad oma ala artistid: mõnusa suvise house- ja tantsumuusika tõi rahvani DJ Janika Tenn, erilised graatsilised vahepalad showtantsutrupp Utopia Entertainment ja meeliülendavad LED-saksofoni helid Henri Aruküla!

Külalistele oli võimalus saada kõike head ja paremat restorani uuest suvisest menüüst ning kuna tegemist nüüdsest Moet & Chandoni esindusliku terrassiga, siis otse loomulikult oli ka hea hinnaga saadaval kõikide lemmikud šampanjad!

Külasta ja naudi Sinagi MEAT Resto & Butchery uudset suveterrassi koos uue suvise menüüga! Vaata lisaks SIIT

Laudade reserveerimine ja info tel. (+372) 555 661 77 või [email protected]