LORENZ INSTA MÄNG SUVEMODELLI PUBLIKULE! Tule 4.08 Pärnu randa!

Juba homme on Pärnu rannas palju silmailu, melu, naeru ja maitseid, sest Buduaar saabub koos kümne kauni ja särava modellihingelise naisega kell 14.00 rannahoone ette, et läbi viia igasuvise suvemodelli finaalvõistlus. 

Üheks võistluse osaks on ka promotüdruku tööga proovilepanek ja just seetõttu saavad ka rannalised maitsvaid kingitusi.

Tule leia meie “Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” staabi juurest, Sunseti ees, Lorenz Naturals pildistamise stend, tee endast foto, lae foto Lorenzi Instagrami lehele lorenz eesti ning sulle kingitakse Naturalsi kinkekott, mille seest leiad maitsvad Naturals kartulikrõpsud.

Lorenz Naturals kartulikrõpsud on trendikad, tervislikud ja kõrge kvaliteediga ja see kõik kokku panebki snäkisõbrad Lorenzisse armuma. Ajal, mil terve maailm liigub tervislikumate trendide suunal, on siiski hea teada, et mõni pealtnäha pahelisem snäkk on tegelikult naturaalne ja aus toit. Ja nendeks on väga kerged ja mõnusad Premium kvaliteediga Naturals sarja kartulikrõpsud. 

Saksamaine krõpsusari on valmistatud spetsiaalselt valitud talude koorimata kartuli õhukestest viiludest, mis on küpsetatud väärtuslikus päevalilleseemneõlis. Maitsestatud on need looduslike vürtsidega, et tagada maitses maalähedus ja naturaalsus. Kõik lõhna- ja maitseained on naturaalsed ning Naturals sarja krõpsud on gluteenivabad

Parimale promotüdrukule finalistide seast kuulub lisaauhind www.Maitsemaailm.ee kinkekaart väärtusega 50 eurot.

Tule 4. augustil Pärnu randa kohale ja maitse järele! Lorenzi Instagrami aadress on lorenz eesti ja nutikas oleks end juba jälgijaks lisada!