LUISA VÄRK TEAB, kuidas meest kiiresti koju meelitada

LUISA VÄRK TEAB, kuidas meest kiiresti koju meelitada

Luisa Värk on peale seitsme aasta pikkust pausi taaskord uue plaadiga valmis saanud. Tegemist pole sugugi tavalise plaadiga – nimelt rääkis Luisa eilses “Ringvaates”, et tema plaadiga tulevad laulusõnade asemel kaasa hoopis lauljatari pere ning sõprade lemmikretseptid. 

Luisa Värk on peale seitsme aasta pikkust pausi taas kord uue plaadiga valmis saanud. Tegemist pole sugugi tavalise plaadiga – nimelt rääkis Luisa saates “Ringvaade”, et tema plaadiga tulevad laulusõnade asemel kaasa hoopis lauljatari pere ning sõprade lemmikretseptid. 

Luisa, kes on kätt proovinud ka kokandussaate juhina, tunnistas, et talle meeldib väga süüa ning vähemalt sama palju meeldib talle ka ise süüa teha! 

Kuid kes lauljatari köögis valminud kunstiteoseid rohkem hindab – mees või tütar Miina Rihanna? “Tütar oskab minu tehtud toitu kindlasti paremini hinnata, sest mees on lihtsalt nii harva kodus. Kuid plaadi juures on ka Taavi lemmikretsept, milleks on veisehakkliha-kartulivorm. Kui ma selle ahju panen, siis ma tean, et ta tuleb kiiresti koju sööma!” 

Siin on mõned näited Luisa valmistatud ja kindlasti imemaitsvatest küpsetistest: 

 

Buduaar.ee