Reklaam sulgub sekundi pärast

MAARJA-LIIS ILUS AVALDAS, kuidas emaks saamine teda muutnud on

Armastatud lauljatar Maarja-Liis Ilus ja tema pikaaegne elukaaslane Fred Krieger said käesoleva aasta jaanuarikuus esmakordselt lapsevanemateks. Lauljatar külastas hiljuti telesaadet "Nädalalõpp Kanal 2ga," kus tuli juttu sellest, kuidas lapse saamine naist muutnud on, aga ka sellest, kas Maarja oma tütrele unelaulu ka laulab. 

Maarja tunnistab intervjuus, et on viimasel ajal hõivatud olnud, aga seda oma kodusente vahel ning väga raske on teda sealt välja saada olnud. "Elus muutub väga palju. Magada ei saa enam nii palju, kui palju ma armastanud olen. Olen terve elu kohutav unekott olnud ja nautinud pikki ööunesid, aga nüüd on elukorraldus muutunud hoopis teiseks ja nüüd on minu elus kõige tähtsam üks pisikene inimene."

Naise sõnul on tema tütar nagu lapsed ikka, aga niisama ta ei nuta ja viripill ei ole. „On nipid, mida emad teavad aga isad ei tea ja siis nad annavad lapsed üle emale,” naljatleb ta.

Emaks saamine on muutunud Maarja ka tunduvalt rohkem kodusemaks. Kui varasemalt oli vabadus käia seal kus hing ihkas ja koerale oli lihtsam hoidjat leida, siis nüüd peab ka lapsega arvestama. "Pigem mina ei plaanigi miskit ja ei käigi eriti kuskil. Mõned üksikud esinemised, mis see aasta teinud oled ja mida olen tahtnud teha, aga pigem kodus rahulikult, siis on selline hea kindel tunne ja lapsel ka hea meel."

Kas lauljatar oma lapsele unelaulu ka laulab? "Laulan muidugi, koguaeg laulan. Alguses tuli mul endal nutt peale, kui talle unelaulu laulma hakkasin ja mõtlesin, et ongi minu pisike tütreke, kellele laulan. Aga nüüd ajaga kogusin ennast ning nüüd saan ilma nututa unelaule laulda," tunnistab Maarja. 

Küsimusele, kas on ka mingi kindel unelaul, vastab lauljatar veidi ebalevalt. „No tegelt on see veidi piinlik, aga toimib, ta jääb magama. See on Õllepruulija,” sõnab ta lõpuks.