MALLUKA EKSKALLIM möllab juba Tinderis: soovitasin talle isegi paremaid pilte

Buduaar

Instagram/mallukaz

Abielu lahutav Mariann Treimann ehk Mallukas ei pane sugugi pahaks, et tema tulevane eksabikaasa juba Tinderist uut seltskonda otsib.

“Kardo ja Tinderi kohta pole minult mõtet mingit dramaatilisi emotsioone otsida. Minu poolest võib tal see olla, kui ta tunneb, et ta tahab,” avaldab Mallukas oma blogis, et rema Kardo suunas armukadedust ei tunne ja selle pärast ei maksa mures olla.

“Ma ei usu, et ta neid tinderideite meile siia koju, laste ette tassima hakkab kohe esimese asjana. Eile soovitasin talle isegi paremaid pilte sinna ja puha,” kostab blogija.

Malluka lahkumineku uudis lahvatas nädala alguses, kui naine teatas blogis, et lähevad ka Kardoga 2020. aasta lahutuste trendilainega kaasa.

“Ma ei oskagi pikemalt enam midagi öelda, see on kõik kurb värk, aga me oleme asjad selgeks rääkinud ja mõelnud, kuidas me sellega edasi tegeleme ja mis moodi lapsi omavahel võrdselt jagame ja kõik on olnud hästi rahumeelne ja sõbralik. Ainuke miinus on see, et mul hakkab silmadest lahinal vett jooksma, kui ma sellest räägin, või sellest kirjutan, ups. Aga muidu sees pool on nagu fine ja meil on omavahel kõik hästi. Lastel on kõik hästi ja värki,” kirjutas naine 15. septembril avaldatud postituses.

Hoolimata sellest, et Kardo üritas naist küll ümber rääkida, jäi Mallukas endale kindlaks, et viis aastat kestnud abielu siiski lahutada tuleb.