MANIAKAALNE NAINE: INIM-BARBIE paljastas oma sekselu saladused

Silmatorkava figuuriga Anne Smith Aaslaid, kes 2015 aasta lõpust saadik on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud kui Eesti esimene inim-Barbie, tegi oma blogisse üsnagi intrigeeriva postituse seksist. Kui enamus naisi ei julge seksi teemadel avalikult sõna võtta, siis inim-Barbie puhul on lood teised.

Silmatorkava figuuriga Anne Smith Aaslaid, kes 2015. aasta lõpust saadik on Eesti sotsiaalmeedias tuntust kogunud kui Eesti esimene inim-Barbie, tegi oma blogisse üsnagi intrigeeriva postituse seksist. Kui enamik naisi ei julge seksiteemadel avalikult sõna võtta, siis inim-Barbie puhul on lood teised.

Naine tunnistab, et tal oli hiljuti ebaterve seksuaalsuhe, millest ta nüüd vaikselt välja tuleb. Oma postituses tõdeb inim-Barbie, et tegu oli puhtalt füüsilise suhtega, kus kirg oli metsik ning kõik oli väga seksuaalne. “Ma kohe üldse ei tundnud armastust või armumist selle inimese vastu. Küll aga metsikut kirge ta füüsise vastu ja mänge, mida omavahel mängisime. Pidevat pinge kruvimist. Mõlema iha üksteise kehade ja tähelepanu järele. Avalikus kohas piiride kompimist ja seda, et me võime teha seda, mida teha ei võiks. Alguses oli see minu jaoks vaid õrritamine ja mäng. Siis elasin ma mängu sisse ja arendasin seda kaugemale ja püüdsin seda inimest seksuaalselt arendada ning tema piire kombata. Tutvustasin talle põgusalt erinevaid fetišeid ming nautisin ta reaktsioone ja uusi kogemusi. Tihti hakkasin kartma, et ta hakkab minust liialt hoolima ja tõmbusin mõneks hetkeks või ajaks eemale, kuni tuli mängimise isu tagasi. Ja alati tuli ja alati oli ta valmis sealt jätkama, kus me pooleli jäime. Kuniks ühel hetkel otsustasin end tõeliselt võõrutada sellest niinimetatud suhtest,” paljastab naine, et see suhe oli küll täis kirge ja põnevust, ent süda oli seest tühi.

Inim-Barbie ei varja fakti, et see suhe oli tema jaoks ego toitmine ja odav meelelahutus. “Ma kulutasin end liiga palju sellele meelelahutusele ning minu süda ja meel uitas kusagil mujal. Võin täna öelda, et tähelepanuvajadus, omavaheline kergelt maniakaalne seksuaalne pidev kestev mäng ning enesepiitsutamine oli see, mis mind köitis ja pikka aega selle mänguga kaasa viis.”

Kuid seda, kes oli see mees, kellega ta sellist kummalist sekselu elas, inim-Barbie mainida ei taha. “Kusjuures, ma tean päris kindlalt, et vähemalt iga teine naine, kes temaga on kokku puutunud, on pehmelt öeldes nurruma hakanud ning mul oli tol ajal rohkem kui heameel, et ta just minuga mängida ihkas. Kõlab nagu madal enesehinnang?! Kui sulle võib tunduda, nagu ma igatseksin seda inimest, siis siiralt ei. Olen oma valikuga täna rahul. Kui midagi igatsen, siis just seda mälestust mõnusatest asjalikest pigevabadest vestlustest, mis meil pärast füüsilise kire rahuldamist olid. Kohe kindlasti ma ei kavatse seda nn suhet korrata. Olgugi et seda oleks nii kuratlikult kerge korraldada, ei tunne ma enam seda ahvatlust.”

Loe täispikka blogipostitust siin