MARILYN KERRO ABINÕU: kuidas käituda nutva beebiga?

6 kommentaari
MARILYN KERRO ABINÕU: kuidas käituda nutva beebiga?

Selgeltnägija Marilyn Kerro sai eelmise aasta sügisel tädiks ning on loomulik, et ta veedab oma imearmsa õelapsega koos aega niipalju kui võimalik! Nagu väikelapsed ikka, tihkab ka Marilyni õe beebi tihtipeale nutta ning siinkohal jagab selgeltnägija ühe väga tõhusa soovituse, kuidas nutvat beebit rahustada.

Selgeltnägija Marilyn Kerro sai eelmise aasta sügisel tädiks ning on loomulik, et ta veedab oma imearmsa õelapsega koos aega nii palju kui võimalik! Nagu väikelapsed ikka, tihkab ka Marilyni õe beebi tihtipeale nutta ning siinkohal jagab selgeltnägija ühe väga tõhusa soovituse, kuidas nutvat beebit rahustada.

Nimelt soovitab Marilyn nutva beebi rahustamiseks kasutada midagi läikivat ja silmatorkavat, mis lapse tähelepanu nutult eemale juhib. Säravad esemed tõmbavad tähelepanu ja viivad mõtted eemale ning tundub, et beebide puhul toimib see üsnagi hästi.

Pildil on Marilyn oma õega, kes tol hetkel veel lapseootel oli. Tänaseks on beebi ilmavalgust näinud ning Marilyn naudib tädiks olemise rõõme.

Vaata allpool olevast videost, kuidas Marilyn oma nutvat õelast maha rahustab.

 

A video posted by Marilyn Kerro (@marilyn_kerro) on