Marilyn Kerro õpetab, kuidas end negatiivse energia eest kaitsta

Marilyn Kerro tegi oma Facebooki lehele postituse, kus tunnistas, et tema poole on pöördutud erinevates küsimustes, kuid kõige enam huvitab inimesi, kuidas kaitsta end negatiivse energia eest ning kuidas vabaneda hirmudest. Hirmust üksinda olemise ees, tundest, et ei olda armastatud või negatiivsetest mõtetest iseenda suhtes.


Marilyn Kerro tegi oma Facebooki lehele postituse, kus tunnistas, et tema poole on pöördutud erinevate küsimustega, kuid kõige enam huvitab inimesi, kuidas kaitsta end negatiivse energia eest ning kuidas vabaneda hirmudest. Hirmust üksinda olemise ees, tundest, et sind ei armastata või negatiivsetest mõtetest iseenda suhtes.

“Esmalt peaksin selgitama, et me kõik oleme energia ning oleme tulnud siia maailma füüsilise kogemuse saamiseks. See, kuidas me elame, sõltub meist endist.

Üks peamisi põhjusi, miks ma olen mineraalidega töötanud mitmeid aastaid, on see, et nad annavad võimaluse muuta mõtteviisi ja emotsionaalset olemust,” kirjutab Marilyn.

“Igal mineraalil on kindel kogus ravi-, kaitse- ja puhastamise omadusi. Annan teile järgnevalt täpsema ülevaate kolmest kivist, mida ma isiklikult kasutan kaitse ja emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks.” 

“Tšaroiit: see kivi aitab ületada hirmu ja negatiivsust. Ta aitab meil ära tunda ja süüvida alateadlikult tekkinud hirmude ning sügavalt juurdunud enese poolt loodud negatiivsuse põhjustesse. Aitab aru saada, milline hirm on tõeline ja mida me oma peas ette kujutame. Tema puhastav energia lubab meil näha iseennast ja teisi läbi tingimusteta armastuse ja heakskiidu.” 

“Must turmaliin: on kaitsekivi, mis viib negatiivse energia, ärevuse, viha või väärtusetuse tunded kehast välja. Ta aitab jagu saada mõnuainete kuritarvitamisest, vabastab enesetapumõtetest ning kalduvusest iseendale vigastusi tekitada. Ta puhastab aurat ja kaitseb needuste ja ärasõnumiste eest.”

“Granaat: on kaitsekivi, mis on kõige rohkem tuntud kurjuse kaitsjana reisil olles, surub alla õudusunenäod ja ravib haavu. Teda on kasutatud halva karma vabastamiseks, mida võib lugeda kui kaitse vormi siin elus. Emotsionaalselt suurendab granaat pühendumust, ausust, lootust ja usku. See on positiivsete mõtete kivi, mis peletab ja leevendab depressiooni.” 

Naine ei vali ise kunagi kive sünnikuupäeva järgi. “Kivide valik peaks toimuma intuitiivselt – sa pead ise tundma, kas sa tunned ennast sellega kiviga hästi või mitte. Su keha annab sulle märku, kas see sobib sulle või mitte.”

Lisaks paneb ta kõigile südamele, et kuna kivid korjavad kogu negatiivsuse enda sisse, siis on oluline nende eest korralikult hoolt kanda. “Ära unusta mineraale puhastada kord kuus, mina ise eelistan selleks täiskuu aega.”  

 

Buduaar.ee