MERKELI PRESSIBÜROO pani Taavi Rõivase ja Laura Põldvere paari!

MERKELI PRESSIBÜROO pani Taavi Rõivase ja Laura Põldvere paari!

Me kõik teame neid tobedaid hetki, kui telefoni automaatne vigadeparandus meie igati loogilised laused täiesti absurdseks “parandavad”. Angela Merkeli pressibüroo tegi aga sellise apsaka, mis ei ole isegi telefoni, vaid nende endi süü. Nagu näha, võib üks inimlik viga avalikkusele palju nalja tekitada!

Me kõik teame neid tobedaid hetki, kui telefoni automaatne vigadeparandus meie igati loogilised laused täiesti absurdseks “parandab”. Angela Merkeli pressibüroo tegi aga sellise apsaka, mis ei ole isegi telefoni, vaid nende endi süü. Nagu näha, võib üks inimlik viga avalikkusele palju nalja tekitada!

Nimelt sõitis Angela Merkel täna hommikul Eestisse ning kohtus meie peaministri Taavi Rõivase ja tema elukaaslasega. Luisa Värgile ja meile üllatuseks ilmus Merkeli Instagrami kontole aga pilt pealkirjaga, mis eestlastel muige näole tõi. Merkeli pressibüroo oli teinud “väikese” eksituse, kirjutades pildi pealkirjaks, kuidas Saksa kantsler kohtus täna Eesti peaministri Taavi Rõivase ja tema abikaasa Laura Põldverega.

Asjatundjatena saime meie küll aru, et tegemist on lihtsa eksitusega, kuid ometi ei takistanud see meid selle üle nalja heitmast. Üks tähenärija ei oodanud hetkegi, et Twitteris Taavi Rõivasele viga ette näidata. Rõivas aga võttis asja täie tõsidusega ja kaitses Merkelit, mainides ära, et tegemist ei ole mitte Merkeli Instagrami kontoga, vaid seal asjatab hoopis tema pressibüroo.

Ilmselt saatis Rõivas Merkeli pressibüroole vihje, sest mõne minuti pärast oli Merkeli pildi all eksitus parandatud ja Taavi Rõivas on taas paaris Luisa Värgiga.

Allikas: Merkeli pressibüroo