MERLYN UUSKÜLA paljastas oma salajase kire, kuidas lisaraha teenida

Enamus eestlasi teab Merlyn Uusküla kui andekat lauljatari ning just see amet on naise elus tõepoolest esikohal, ent lisaks laulmisele on tal veel üks kirg. Nimelt tegeleb Merlyn juba mõnda aega ehete valmistamisega ning nüüdseks on sellest välja kasvanud ehtebränd Aurora Crystal.

Enamik eestlasi teab Merlyn Uusküla kui andekat lauljatari ning just see amet on naise elus tõepoolest esikohal, ent lisaks laulmisele on tal veel üks kirg. Nimelt tegeleb Merlyn juba mõnda aega ehete valmistamisega ning nüüdseks on sellest välja kasvanud ehtebränd Aurora Crystal.

Merlyn tegeleb ehete valmistamisega hobi korras ning seda tegelikult juba viimased poolteist aastat. “Kõige rohkem teen kõrvarõngaid. Tegu ei ole nii-öelda disaintoodanguga ehk siis ma ostan ise toorikud ja panen ehted kokku. Ehete tegemine mõjub väga rahustavalt ja sügistalvisel ajal meeldib mulle seda enim teha,” tõdeb Merlyn.

Ka Buduaari turul käis ta sel sügisel hoopis oma ehteid müümas ning jutt on läinud liikvele ka omaenda tutvusringkonnas. “Müün enda tehtud ehteid nii sõpradele kui ka tuttavatele. Teen neid vastavalt tujule ja hetkeemotsioonidele.”

Merlyni ehtebränd kannab nime Aurora Crystal ning selle taga on peidus põnev tõlgendus. “Aurora Borrealis tähendab tõlkes virmalist. Tegu on võimsa loodusnähtusega, kus näeb tõeliselt müstilist ja kaunist värvidemängu, milles on esindatud kõik spektri põhivärvid. Seetõttu sobivadki hästi kokku sõnad Aurora Crystal, mis tähendavad ehetes müstilisi ja kauneid värve,” kirjeldab ta.

Allpool on lisatud mõned fotod Merlyni valmistatud ehetest.