MERLYN UUSKÜLA: võimalusi ennast jagada leiab alati nii esinemiste kui pere jaoks

MERLYN UUSKÜLA: võimalusi ennast jagada leiab alati nii esinemiste kui pere jaoks
Sirli Aron

Lauljatar Merlyn Uusküla püüab sotsiaalmeedias pilke imekaunite suvepiltidega, kust peegeldub õnne ja rõõmu pere keskel. Uurisime tema käest, mis tal veel plaanis ette võtta ning mille poolest on tema jaoks olnud see suvi erilisem kui teised.

Merlyn Uusküla suvi on möödunud üsna hoogsalt ning üksjagu plaane on tegusal naisel veel ka ees. “Sel aastal mõtlesin, keskendun pigem siseturismile ja külastan erinevaid suuremaid saari, kus olen kas väga ammu käinud või pole kordagi sattunud. Hiiumaal, Aegnal, Naisaarel ja Pranglil on juba käidud sel suvel ning järgmisena on plaanis külastada Vormsit ja kui õnnestub, siis ehk ka Kihnut,” kostab naine, et reisimist tuleb tal ette palju ning välismaale uudistama ei minda.

Kuidas on aga lood esinemistega? On ju paljud lauljad tõdenud, et suvel on tasapisi esinemisi juurde hakanud tulema ja koroonakriis näitab vaibumise märke. “Suveesinemisi on tulnud küll juurde, kuid kindlasti on see suvi esinemiste osas siiski rahulikum kui möödunud aastatel,” tõdeb ka Merlyn. “Võimalusi ennast jagada leiab alati nii esinemiste kui pere jaoks, nii et kõik on hästi balansis,” ütleb Merlyn, et ka kiirematel perioodidel toimib kõik tema jaoks kenasti.

Foto: Erakogu

Suur kuuma armastaja naine siiski pole ning paistab, et kodumaine suvi on tema jaoks igati mõnus. Paraja soosjusega ilm ligikaudu 23 või 25 soojakraadiga on tema jaoks piisavalt parajad. Täiusliku suve loovad ka pikad ja soojad õhtud. “Eriti äge kuu on minumeelest peagi saabuv august, kus on lisaks mõnusatele õhtutele ka kõik veekogud soojad.” Lisaks naudib naine veel rohutirtsude siristamist. “Tähistaevast näeb taas müstilist vaadet ja lendavaid tähti,” leiab särtsakas lauljanna, et august on kõige ägedam suvekuu.

Foto: Erakogu

Soojadel ja valgetel suveõhtutel on Merlyn pikalt õues ja naudib ilma. “Vahel olen koeraga veel kell 11 õhtul jalutamas ja õues on valge. Neil hetkedel mõtlen, et novembris nii hilja küll jalutada ei taha, kui on pime, tuuline ja kõle. Kõik aastaajad on ikka siin nii erinevad,” võtab naine õues olemisest viimast.

Täiuslik suvine riietus on aga üks naiselik kleit! “Mulle meeldivad suvel väga sellised kerged ja rõõmsad suvekleidid, mis on õhulised ja mõnusad kanda. Samuti meeldib osta igal aastal üks uus paar päikeseprille,” kostab naine särtsakalt.

Foto: Sirli Aron

Sarnased artiklid