MIDA TOOB BUDUAARI TURULE teleprodutsent Triin Luhats?

Juba sel nädalavahetusel toimub Saku Suurhallis ootatuim ostupidu- Buduaari turg. Teiste seas tuleb kauplema ka stiilne teleprodutsent Triin Luhats. Buduaar uuris, mida särav naine endaga turule kaasa toob.

Juba sel nädalavahetusel toimub Saku Suurhallis oodatuim ostupidu – Buduaari turg. Teiste seas tuleb kauplema ka stiilne teleprodutsent Triin Luhats. Buduaar uuris, mida särav naine endaga turule kaasa toob.

Triinule on see teine kord osaleda Buduaari turul. “Esimesest korrast jäi mulle väga hea mälestus. Väga hea korraldus ja väga mõnus õhkkond. Kiitus tegijatele!” 

Sel korral toob Triin turule kevadsuviseid kleite, seelikuid, kingi, ehteid. “Taas on nii Eesti disainereid kui vintage-iludusi ning mugavaid igapäevariideid näiteks Dieseli, Pepe Jeansi, Ganti ja Tommy Hillfigeri kaubamärkidelt. Kuna eelmisel korral oli päris suur nõudlus lasteasjade osas, mida olin tookord kaasa võtnud vaid mõned esemed, siis nüüd on mul neid kindlasti rohkem pakkuda – nii pidulikeks puhkudeks kui kvaliteetseid igapäevariideid ja jalanõusid tüdrukutele ja poistele suuruses 86–110 cm,” ütleb Triin ja lisab vihjeks, et hinnad on soodsad ja maksta saab ka Pocopay-ga.

Triin toob turule ka originaal FrouFrou seeliku! 

Loe põnevat intervjuud teleprodutsent Triin Luhatsiga ka Buduaari ajakirja juubelinumbrist.

Triin Tisler