Miks käib Miss Kristina Karjalainen kodus ihualasti ringi?

Miks käib Miss Kristina Karjalainen kodus ihualasti ringi?

Oma kodus tahame me kõik end mõnusalt tunda ning muidugi peavad ka koduriided mugavad olema. Kuid see, millises riietuses keegi end mugavalt tunneb, oleneb inimesest endast. “Miss Estonia 2013” Kristina Karjalainen ütles Buduaarile, et tema tunneb end hästi siis, kui ta näeb seksikas välja!

Oma kodus tahame me kõik end mõnusalt tunda ning muidugi peavad ka koduriided mugavad olema. Kuid see, millises riietuses keegi end mugavalt tunneb, oleneb inimesest endast. Miss Estonia 2013 Kristina Karjalainen ütles Buduaarile, et tema tunneb end hästi siis, kui ta näeb seksikas välja!

Küsisime Kristina käest, milliseid riideid ta kodus olles kannab. “Minu jaoks on väga oluline, et mul oleks seljas seksikas pesu. See tekitab mõnusa enesetunde isegi siis, kui mul on juuksed sassis ja ma ei kanna meiki. Lisaks seksikale pesule kannan kodus mugavaid kleidikesi,” tõdeb ta.

Tihtipeale käib Kristina kodus ringi alasti ja seda kindlal põhjusel. “Kui ma olen alasti, siis ma ei saa magusat süüa ja rämpstoitu ka mitte. Kui sa oled paljas, siis on lausa võimatu selliseid asju süüa. Seega, kui köögis on ebatervislik toit ja ma üritan sellest hoiduda, siis käingi ringi ilma riieteta,” naerab ta.

Ka magada meeldib Kristinale pigem paljalt. “Suvel magan kindlasti paljalt, kuid külmemal perioodil meeldivad mulle suured T-särgid, mille all ei kanna ma muidugi midagi,” muigab Kristina.

 

 

pilt: Marika Kiviharju