MIKS SILVIA ILVESELE politsei ukse taha saadeti?

MIKS SILVIA ILVESELE politsei ukse taha saadeti?
pilt: erakogu

Muusik Silvia Ilves tõdeb, et kui politsei juba teist korda tema ukse taha saabus, ei olnud ta enam otseselt jahmunud.

Nimelt selgub, et ametimehed on väga lühikese ajaperioodi raames lausa kahel korral muusiku kodu külastama pidanud – naabrimeest olevat Silvia õhtune pillimäng häirima hakanud.

Silvia harjutab õhtuti usinasti pillimängu ning enamasti lõpetas ta selle kella 23 ajal arvates, et just sel kellaajal algab öörahu. Naabrimees otsustas aga naisele politsei ukse taha saata, sest talle sellisel kellaajal pillimäng ei meeldinud.

Õnneks olid mundrimehed vägagi sõbralikud ja mõistva suhtumisega. “Lubasin, et kui oma hilisõhtust pillimängu peale laste magama saamist harrastan, teen seda toas, mis ühtegi naabrit ei häiri. Ma ei tea, kas mu kolme kassi askeldamine ja naeratavate laste näod ukse lävel sulatasid meeste südamed, aga nad olid minuga väga sõbralikud! Soovisime üksteisele ilusti head ööd. Eile aga vaatasin rangelt kella ning lõpetasin magamistoas harjutamise täpselt kell 22:01. Juba mõtlesin natuke kaevanud naabrimehe peale, kes mulle politsei oli kutsunud ning viimane andis endast mu mõtetele vastuseks Whatsappi märku! “Head ööd, Sylvia! ära mängi juba, palun. Kell on juba 22:00. Austagem üksteist.”

https://www.facebook.com/silvia.kraus.12/posts/10221155730417157