MILLEGA KAUPLEVAD RAKVERE BUDUAARI TURUL Gertu Pabbo, Anni Rahula ja Keili Sükijainen?

MILLEGA KAUPLEVAD RAKVERE BUDUAARI TURUL Gertu Pabbo, Anni Rahula ja Keili Sükijainen?

Juba sel nädalavahetusel toimub Rakvere Põhjakeskuses selle kevade kõige suurem ostupidu. 16. aprillil koguneb Rakvere turule ligi 200 müüjat, teiste seas ka Anni Rahula, kes jagab oma lauda lauljanna Gertu Pabbo ja TV3 reporteri Keili Sükijaineniga. Millega plaanivad naised ostulisi üllatada?

Juba sel nädalavahetusel toimub Rakvere Põhjakeskuses selle kevade kõige suurem ostupidu. 16. aprillil koguneb Rakvere turule ligi 200 müüjat, teiste seas ka Anni Rahula, kes jagab oma lauda lauljanna Gertu Pabbo ja TV3 reporteri Keili Sükijaineniga. Millega plaanivad naised ostlejaid üllatada?

Anni Rahula eesmärgiks on minna laupäeva õhtul turult koju tühjade kätega, see tähendab, et naine kavatseb müüa riideid ja aksessuaare eriti soodsate hindadega. “Kindlasti on plaan asjadest lahti saada ning koju tühjade kätega tulla ehk vihje headele hindadele,” vihjab Anni. Gertu Pabbo usub aga, et tema müügilaualt leiab juba nii mõndagi. Müüki tuleb erinevaid pluuse, jalanõusid, kleite, pükse ja palju muud. Müügis on ka kleit, mida Gertu kandis superstaarisaate stuudiovoorus. Keili Sükijainen ütleb, et tänavu on tema Buduaari turul osalemise esimene kogemus. “Olen täitsa esimest korda oma isiklike asjadega Buduaari turul. Minu kapist leiab midagi igaüks: lõbusamaid kleite, kingi, ehteid, aga ka viisakamaid pintsakuid ja kostüüme, millega olen uudistes ekraanil olnud. Panen letti ka paar üllatust,” lubab Keili.

Millega hakkab kauplema Anni Rahula? “Müügile tulevad kindlasti mõned ilusad kleidid ja topid, mis kahjuks kappi seisma on jäänud. Lisaks veidi pudi-padi ehete näol,” ütleb Anni. 
Anni esemed on pärit väga paljudest erinevatest riikidest ja poodidest. Ikka kipub olema välismaa see koht, kust endale miskit soetatakse. “Minu jaoks on kindlasti tegemist mitmete eriliste esemetega. Üritan kokku panna vaid parimad ja ilusamad asjad,” lisab Anni ja kutsub kõiki oma leti kallale uudistama.
 
Buduaari turg LIVE toimub juba sel laupäeval Rakvere Põhjakeskuses algusega kell 10.00.
Kas plaanid samuti Buduaari turule tulla?