MILLISED TUNTUD JA kaunid Eesti paarid sellel aastal lisa saavad?

MILLISED TUNTUD JA kaunid Eesti paarid sellel aastal lisa saavad?

Tundub, et kuulsate Eesti paaride seas on puhkenud järjekordne beebibuum, sest rõõmsaid uudiseid tuleb muudkui juurde. Oma lapseootusest on teada andnud nii muusikud kui ka näitlejad. Mõned pered saavad lisa juba mitmendat korda, end paljude jaoks on tegu alles esimese lapsega. Buduaar teeb lühida kokkuvõtte sellest, kes täpsemalt sellel aastal lapse saavad. 

Lauljatar Getter Jaani teatas jõuluõhtul Instagramis, et tema ja Ott-Sander Palmi perre on sündimas esimene laps. Nüüdseks on ka teada, et tulemas on tütar. 

Näitlejatar Grete Klein ja tema produtsendist kallim Ergo Kuld teatasid oktoobris sotsiaalmeedia vahendusel, et nende perre on sündimas esiklaps.

Rokkmuusik Tanel Padar ja Lauren Villmann kihlusid möödunud aastal Como järve ääres. Eelmisel nädalal teatas Padar, et Lauren on lapseootel. 

Räppar Beebilõusta ja tema kallima Ingrid Männi beebiootus tuli ilmsiks eelmise aasta detsembris. Ingridi ja Andruse perre on oodata tütart. 

Riigikogu liikme Taavi Rõivase ja tema lauljannast abikaasa Luisa perre sünnib tänavu kolmas laps.

Saatejuht ja treener Liina Randpere, kellel kodus kasvamas peagi kolmeseks saav poeg, teatas eelmise aasta lõpus, et saab aprillis teist korda emaks. (Foto: Harry Tiits)

Eesti üks jõukamaid mehi, 38-aastane tehnoloogiafirma TransferWise üks asutajatest ja omanikke Kristo Käärmann ning tema 35-aastane pesudisainerist abikaasa Kriss Soonik-Käärmann andsid hiljuti avalikkusele teada, et saavad peagi lapsevanemateks.