MINU MAAILM: Johann Urb

Fotod: erakogu

Buduaar

Eesti-Ameerika näitleja ja vaimsuse õpetaja Johann Urb peab oluliseks igapäevaselt vaimsete praktikatega tegelemist ja sõnab, et kõik kogemused elus on tänu ta abikaasale positiivselt võimendatud. Buduaar palus Johannil kirja panna teisedki enda jaoks olulised väärtused.

Suhe endaga

Minu jaoks on igapäevaselt kõige olulisem praktika avada ennast kõiksusele ja tunnetada end osana vabadusest, piiritust armastusest ja mängulisusest. Vaimsete praktikatega tegelemine tuletab mulle ürgsel tasandil meelde, et olen inimkogemust ammutav hing, kes on valinud just selle elu siin ja praegu – pole ühtegi teist kohta, kus peaksin olema. Praktiseerin püramiidi hingamist, mediteerimist, tänulikkust ja ka manifesteerimist. Ka füüsiline liigutamine on minu jaoks spirituaalne praktika, nii et proovin igapäevaselt ka trenni teha, olgu selleks siis jooksmine kanjonis, ujumine ookeanis, raskuste tõstmine või võistluskunstid.

Suhe armastuse ja abikaasa Racheliga

Kõik kogemused minu elus on tänu mu naisele positiivselt võimendatud. Teeme enamikel päevadel vaimseid praktikaid koos ja see teeb kõik veelgi paremaks. Hoolitseme selle eest, et väljendada teineteisele armastust lugematutel viisidel – läbi tunnustamise, intiimse puudutuse, pilkude ja teenete. Meil on ka kokkuleppe veeta võimalikult palju päevi koos, sest armastame üksteist nõnda sügavalt ja elu on koos nii palju parem.

Suhted sõpradega, kes on perestki lähedasemad

Olen õnnega koos, sest minu elus on kõige imelisemad sõbrad. Need on inimesed, kes väärtustavad ehtsust, kasvamist, sügavat intiimsust ja tähistamist, kes ei karda astuda sügavatesse vestlustesse, otsivad peegeldust ja tervitavad tundmatut kui lõputute võimaluste allikat. Sõbrad, kes ei karda olla nemad ise ja jäävad igal hetkel 100% ausaks. Ma väärtustan seda tohutult.

Teiste inimeste võimestamine, oma annete ja meetodite jagamine

Olen sügavalt tänulik, et saan klientidega üle maailma jagada meetodeid ja praktikaid, millest osa olen ise loonud, osa õppinud ning mis on muutnud minu elu kõige olulisematel viisidel, et aidata ka neil muuta enda ja armastatud inimeste elusid. Selles on nii palju rõõmu ja tähenduslikkust, kui sa näed, kuidas positiivsed ja võimestavad lained maailma muudavad. Minu jaoks on oluline, et saan panustada muutustesse inimeste eludes.

Kohin, Tallinn 2020

Olemine keset avastamist, näitlemist, mängimist ja meelelahutust

Minu jaoks on tõeliselt oluline jääda nii elu kui inimloomuse õpilaseks ja mitte kaotada mängulisust. Näitlemine annab mulle võimaluse esitada endale väljakutse, kehastada karaktereid ja kogeda reaalsust, mida ma muidu ei saaks kunagi kogeda. See paneb mind elu teise pilguga vaatama ja edasi avastama, mis kõik on võimalik, et jätkata õppimist kogu elu ilus ja valus.

Reisimine, seiklused, hea toit, loodus ja kunst

Armastan reisimist ja maailma ilu kogemist. Armastan kõiki erinevaid kultuure ja nende poolt pakutavat, ka peened toidud ja joogid on osa sellest meelelisest kogemusest. Eelistan pea alati loodust linnale, kuid mõlemal on siiski palju pakkuda. Mida vanemaks saan, seda rohkem õpin hindama igasuguse kunsti nüansse ja detaile, olgu see siis inimese või looduse loodud.

Pidev õppimine, raamatute lugemine, dokumentaalide vaatamine ja kursustel osalemine

Lugemine ja õppimine on minu jaoks üks kõige imelisemaid kingitusi. Uute maailmade avastamine ja võimalus kogeda kellegi rikkalikku sisemaailma, avastada teid ja arusaamu, millele ma pole ise mõelnud… Uute võtete ja oskuste õppimine, uued perspektiivid, suurem kaastunne ja rändamine, mis muudavad minu maailma. Mul on olnud nii palju õpetajaid ja ma jätkan õppimist. Olen nii tänulik, et inimesed jagavad oma andeid maailmaga.