Reklaam sulgub sekundi pärast

MIS ELU ELAB endine seltskonnastaar Jana Pulk Hispaanias?

Kunagisest TV3-e sarjast "Blondid Veinimõisas" tuntust kogunund imekaunis seltskonnastaar Jana Pulk on viimased neli aastat elanud eksootilises Hispaanias ning tagasi Eestisse ta tulla ei plaani. Kuid millega tegeleb üks särav ja andekas noor Eesti naine Marbellas ja milline näeb välja tema sealne elu?

Kunagisest TV3 sarjast "Blondid veinimõisas" tuntust kogunund imekaunis seltskonnastaar Jana Pulk on viimased neli aastat elanud eksootilises Hispaanias ning tagasi Eestisse ta tulla ei plaani. Kuid millega tegeleb üks särav ja andekas noor Eesti naine Marbellas ja milline näeb välja tema sealne elu?

Jana elab Hispaanias ja tõdeb, et turisti jaoks tundub muidugi, et tegu on kui paradiisiga, kus peale päevitamise muud ei tehtagi, kuid tema jaoks tähendab sealne elu ka tavapärast tööd. "Olen kahes hotellis avalike suhete juht - Puente Romano ja Nobu Hotel Marbella. Eemalt vaadates tundub elu siin pidu ja turisti jaoks nii ongi. Minu jaoks on see antud hetkel püsiv elupaik, seega minu päevakava on suhtelistelt tavaparane. Paar-kolm korda nädalas, tööpäeva hommikul teen enne kontorisse minekut trenni (jõusaali). Ärkan kell 6.45, trennis olen kell 7.30 ja kella 9 paiku liigun kontorisse. Suvisel ajal lahkun kontorist varem, talvel hiljem. Tavaliselt viie-kuue paiku," kirjeldab Jana oma päeva.

Trenni teeb Jana vahel isegi kaks korda päevas, et keha toonuses hoida. "Peale tööpäeva jalutan rannapromenaadil või teen tund aega spinningutrenni, söön õhtust ja lähen magama. Nädalavahetustel püüan Marbellast lahkuda ja puhata. Suvisel ajal sobivad selleks ideaalselt näiteks Tarifa, Sotogrande, Ibiza, Cadiz, Algarve. Kui ma aga nädalavahetuseks Marbellasse jään, siis teen hommikul jõusaalitrenni või mängin tund aega tennist. Suvisel ajal olen nädalavahetusel ka ise pisut nagu turist - naudin rannailma. Siis on päeva sisuks rannas olemine, pikk lõunasöök, õhtul õhtusöök ja dringid," kommenteerib Jana.

Kuid millisest elust Jana praegu unistab? "Minu seniseks unistuseks oli juhtida mõne dünaamilise Marbella ettevõtte kommunikatsiooni, ja selle ma ka saavutasin. Mõlemad nii Puente Romano kui ka Nobu on ühed sellised. Ning mul on paar uut salasoovi, mille osas pean plaani - tegemist on tööalaste unistustega, kuid ma ei soovi praegu neid veel avaldada. Eks aeg näitab, kas saan, mida tahan,"jääb Jana salapäraseks. 

Lisaks sooviks Jana endale uut spordialast hobi leida, mis omakorda toob uusi eesmärke, mille poole püüelda. Ka sõprade jaoks võiks aega rohkem olla ehk siis tegelikult on Janal üsnagi sarnased mõtted nagu igal teisel naisel ja seda vaatamata sellele, kus sa parasjagu elad. 

Küsimuse peale, mis Janat Hispaanias elamise juures enim paelub, vastab ta: "Mulle meeldib tervislik elustiil, mida on siin Costa del Solis nii lihtne viljeleda. Head personaaltreenerid ja suureparane toiduvalik. Marbella on viimase paari aastaga kenasti edasi arenenud ja kasvanud. IT-valdkonnas võiks muidugi rohkem arengut olla, aga asi seegi. Ka klienditeenindust on hakatud üha rohkem tähtsustama ja see omakorda teeb aastaringselt siin elamise palju mugavamaks ja huvitavamaks. Ja muidugi asukoht! Talvel saad veeta päeva suusatades või lihtsalt Sierra Nevada El Lodge hotelli terrassil chillides ning õhtuks saad juba tagasi rannaliival olla. Madrid on kiirrongiga sõites vaid kahe ja poole tunni kaugusel. Malaga lennujaam on 45 minuti kaugusel Marbellast ning sealt saab lennata kõikjale, kuhu soovi on," kirjeldab Jana põhjuseid, miks talle elu Hispaanias meeldib.

Karin Karu

Vaata pilte allpool olevast galeriist!

Piltide autorid: Elin Rodestrand, Charly Simon, Pedro Jaen ja Thiago Rogerio

[gallery ids="2051735,2051737,2051739,2051741,2051743"]