MIS JÄRGMISEKS? PROOVIABIELU HELEN võttis vastu uue väljakutse

Saates “Prooviabielu” laineid löönud Helen Kõpp on üliõpilane ja seda teavad vist küll juba kõik. Neljapäeval oli eetris järjekordne episood saatest “Kolmeraudne”, kui nii Helen kui tema väljavalituks osutunud Kalvi-Kalle rääkisid, kuidas nad nüüd ka erinevate ööklubide baarides tuuritades lisaraha teenivad - seda teavad ka ilmselt juba kõik.

Saates “Prooviabielu” laineid löönud Helen Kõpp on üliõpilane ja seda teavad vist küll juba kõik. Neljapäeval oli eetris järjekordne episood saatest “Kolmeraudne”, kus nii Helen kui tema väljavalituks osutunud Kalvi-Kalle rääkisid, kuidas nad nüüd ka erinevate ööklubide baarides tuuritades lisaraha teenivad – seda teavad ka ilmselt juba kõik.

Nüüd on aga Helen oma elus otsustanud vastu võtta täiesti uue väljakutse: nimelt proovib naine juba paari nädala pärast DJ-ametit. 

28. aprillil toimub Tartus üritus, mille jaoks on juba ka Facebooki leht loodud. Just seal teebki Helen oma esimesed katsetused diskorina. 

Naine lubab oma sotsiaalmeediakontol klubituuride kohta varsti ka eraldi postituse teha. Loodame, et sinna saavad kirja ka esimesed muljed diskoripuldi tagant. 

Buduaar.ee