MIS JUHTUB IVO LINNAGA, KUI TA Eurovisioonile ei saa?

MIS JUHTUB IVO LINNAGA, KUI TA Eurovisioonile ei saa?

Eesti Laulu tuurid on laes ning reedel andsid finalistid meediale pressikonverentsi. Verinoorte lauljate seas pürgib Kiievisse Eurovisioonile ka armastatud hõbekõri Ivo Linna. Vanameister tunnistas Buduaarile, et ta ei ole sugugi kibestunud, kui Kiievisse sõita ei saa. 

Ivo rääkis, et tunneb suurt rõõmu Eesti Laulu laval olles ja kogu selle noorusliku karuselli juures läheb ta hea tunde ja rõõmuga pärast konkurssi oma eluga edasi. Ivo esitatav laul “Suur loterii” eristub lisaks solisti suurele lavakogemusele teistest lauludest ka selle poolest, et on eestikeelne. Laulja usub, et Eesti rahvas tahab kuulata eestikeelseid laule ja neile meeldib “kui see keel kõlab siin taeva all.” Ta tõi näiteks sellised Eesti lauljad nagu Karl-Erik Taukar ja Ott Lepland, kes nagu temagi laulavad peamiselt eesti keeles ja neil on oma publik ning nad saavad hästi hakkama.

Kuidas aga läheb Ivo Linna Instagrami kontol, mida jälgib juba üle 25 000 inimese? 

Ivo ütleb, et ta pole nutitelefoni inimene ja ei saa aru, kuidas inimesed kogu aeg vaatavad seda. Ka tema lähikonda on vallutanud nutitelefonihullus ning noored kipuvad looduse nautimise asemel telefoni piiluma. Tundub siiski, et ka Ivo on pisut Instagramist nakatunud, sest oma viimase postituse tegi ta alles täna.

Kuula Ivo Linna “Suurt loteriid” ja kui meeldib, siis anna homme hääl!

Buduaar.ee

Sarnased artiklid