MIS JUHTUS? Laura Põldvere vajas ootamatult kiirabi

MIS JUHTUS? Laura Põldvere vajas ootamatult kiirabi

Armastatud lauljatar Laura Põldvere on üks neist tuntud inimestest, kes üsna sagedasti sotsiaalmeediasse uusi asju postitab ja seeläbi fänne enda käekäguga kursis hoiab. Kaunitari hiljutisest Instagrami story‘st selgub aga jahmatav tõsiasi – Laura vajas kiirabi abi ning lõpetas EMO-s. 

Laura Instagramis avaldatud story‘st on näha, et lauljataril oli photoshoot Veskimetsa ratsaspordibaasis koos hobustega. Lauljatar poseeris nii loomade kõrval seistes kui ka seljas istudes. Ühtäkki tundis ta aga, kuidas tal järjest halvem ja halvem hakkas. 

Nimelt on Laura loomade vastu allergiline – ta kõri läks paiste ning ta ei suutnud enam korralikult hingata. Enne kiirabi tulekut on Laura avaldanud kaadri, kus ta veel heas tujus on ja naerab. “Enne kiirabi, kui juhtus see, et hääl läks ära ja ma naersin nagu 80-aastane vanamees,” on ta kommentaariks juurde lisanud. 

Lauljatar tunnistab, et pärast enam nii naljakas ei olnud. “Aga aitäh kesklinna EMO, kes aitas nii kiiresti. Ei ole vaja oodata, millal hakkad oma elu elama. Do it now,” lisas ta.

Tundub, et Lauraga on seega kõik korras ja lõpp hea, kõik hea. 

Sarnased artiklid