MIS JUHTUS? MADLI VILSARILE kutsuti Londonis kiirabi ja ta viidi haiglasse

MIS JUHTUS? MADLI VILSARILE kutsuti Londonis kiirabi ja ta viidi haiglasse
Madli Vilsar

Eksmiss Madli Vilsar, kes elab ja töötab juba mõnda aega Inglismaal, peab nüüd mõnda aega rahulikumas tempos kulgema. Reedel kutsuti Madlile kiirabi ning ta toimetati haiglasse, kus naisel tuli veeta terve öö ja teha kõikvõimalikke teste ja proove.

Kõik sai alguse sellest, kui Madli hiljuti viirushaiguse külge sai ning sellest hoolimata tööl käimist jätkas. Et naine ei ravinud viirust korralikult välja, tekkisid tüsistused, mis lõid ta totaalselt rivist välja. ”Ma ei oleks ise osanud kartagi, et viirusel sellised tagajärjed võivad olla,” tõdeb Madli.

Mis Madliga siis juhtus? ”Keha oli üleliia kurnatud, võitlesin viirusega ju püstijalu ning ei puhanud üldse. Ma käisin mitu päeva ringi nii, et pea valutas kohutavalt, kõik kohad olid valusad, mul olid tasakaaluhäired ja siis lõpuks tundsin, et hakkan ära minestama. Siis helistasin abiliinile ja küsisin nõu, et mida ma tegema peaksin. Nende reaktsioon oli kiirabi välja saata ja kiirabi otsustas mind haiglasse viia,” kirjeldab Madli toimunut.

Haiglas pidi Madli end vägisi üleval hoidma, et arstid saaksid vajalikud testid ära teha. Nüüd puhkab ta kodus ning keskendub oma tervisele. ”Loo moraal – kui oled haige, siis ole haige, mitte ära ürita olla tugev.”