Reklaam sulgub sekundi pärast

MIS ON EDA-INES ETTI hea vormi saladuseks?

Armastatud lauljatar ning hinnatud saatejuht Eda-Ines Etti külastas hiljuti Raadio 2 "Suvehommikut." Lauljatar meenutas raadiosaates Eurovisioonil käimist ning ühtlasi avaldas, kuidas on ta suutnud muusikuna nii heas vormis püsida.

Ines tunnistas intervjuus, et tema 2 Quick Startiga koostöös valminud eurolugu "Once In A Lifetime" ei olnudki tegelikult üldse tema stiili muusika. Nimelt kuulas ta popmuusika asemel hoopis rokki. "Ma olin suhteliselt avatud tegema erinevaid asju. Sul ei ole tegelikult teist varianti. Kui sa oled alles muusikasse tulemas, siis üks variant on jah öelda ei ja ajada põikpäiselt oma joont ja teine variant on öelda ja projektidele, mida sulle pakutakse. 

Sellel ajal tundus mulle, et seda projekti tasub teha. Ma mäletan, et ma tegelikult tundsin, et see pole päris minu muusika, aga ma tundsin, et see on hitt. Noore inimesena pigem tasub selliseid projekte teha, mitte nii hirmsasti oma joont ajada, sest see võib ka takistuseks saada. Alguses on vaja kuidagi inimeste teadvusesse jõuda," rääkis Ines. 

Praegu hoiab 37-aastane lauljatar ennast vormis kontserte andes. "Kui on palju kontserte ja esinemisi, siis see hoiab mind vormis. Kui on pikad pausid, siis võib vormiga probleeme tekkida. Vorm on juba selle pinnalt okei, aga selge on see, et ma ikka hoian ka. Mingisugust peopanemist ei ole, pikad öötunnid jäävad kindlasti ära. Kui on vähemalt kolm-neli kontserti nädalas minimaalselt, siis peab ennast rahulikuna hoidma. Ma ei ole enam 20," naeris ta. 

Kuula Inese täispikka intervjuud siit