MODELLIÄRINAINE Margit Jõgger paljastas tõe modelliks saamise kohta

MJ Model Management modelliagentuuri omanik Margit Jõgger käis külas Vikerraadio saates "Owe Peterselli show", kus ta rääkis lähemalt modellimaailmast ning ka sellest, kes Eesti modellidest on praegusel hetkel moemaailmas kõige edukamad.

MJ Model Management modelliagentuuri omanik Margit Jõgger käis külas Vikerraadio saates “Owe Peterselli show”, kus ta rääkis lähemalt modellimaailmast ning ka sellest, kes Eesti modellidest on praegusel hetkel moemaailmas kõige edukamad.

Margit tõdeb, et modelliks saamisel ei piisa vaid sellest, et sa oled ilus. “On väga oluline, milline maitse tüdrukul on, eriti kui sa alles alustad. Kui algaja modell läheb näiteks Londonisse casting’ule konkureerima, on konkurents terve muu maailmaga võrreldes meeletu! Sa pead silma jääma. Üks asi on loomulikult see Eesti tüdrukute maagiline ilu, aga sellest ainuüksi ei piisa – on tarvis ka, et sul oleks hea maitse. Et poleks seljas Miki Hiire pluusi või Dolce & Gabbana bling’i. Seda peetakse väga halvaks maitseks,” nendib Margit, et modellil peab olema ka hea stiilitaju ja oskus erineda.

Just Margit on see, kes aastaid tagasi supermodell Karmen Pedaru Draamateatri garderoobijärjekorrast avastas ning uusi modelle otsib ta jätkuvalt samal kombel. “Ma päris ööklubis otsimas ei käi, aga tänaval küll kaardistan pidevalt võimalikke kandidaate,” tõdeb Margit.

Kuid kes on need Eesti modellid, kes just praegu laias maailmas kõige nõutumad on? “Harleth Kuusik, Alexandra Elizabeth Ljadov, Adele Taska ja Ria Suik.”