MODELLISAATE DIANA: Juba suvel ootavad mind ees tööotsad Londonis

17 kommentaari
MODELLISAATE DIANA: Juba suvel ootavad mind ees tööotsad Londonis

Eesti tippmodellisaate selle hooaja üks kümnest finalistist- rinnakas kaunitar Diana tunnistab, et vaatamata rasketele katsumustele saates, on modellindus tal endiselt hinges ning  erinevad pakkumised igati teretulnud.

Eesti tippmodellisaate selle hooaja üks kümnest finalistist, rinnakas kaunitar Diana, tunnistab, et vaatamata rasketele katsumustele saates on modellindus tal endiselt hinges ning erinevad pakkumised igati teretulnud.

Modell avalikustas, et nimelt juba suvel on teda Londonis ees ootamas põnevad tööotsad nii modellinduse kui ka filmi alal. See, millise filmiga täpsemalt tegu on, pidavat hetkel veel saladus olema. „Elame, näeme,“ kõlab Diana paljutõotavalt. 

Nii nagu Dianal, on ka paljudel teistel noortel tüdrukutel hinges sügav soov teha edukat modellikarjääri, teekond tippu võib olla aga raske ning keeruline. Diana usub, et põhjus, miks modellimaailm paljusid niivõrd paelub, peitub selles, et mehed peavad modelle väga atraktiivseteks ning samas ka majanduslikult edukateks. Diana tõdeb kurbusega, et elame ajal, mil paljud mehed leiavad, et just naised on need, kes peavad raha teenima ning unustavad vahel selle tõsiasja, et tegelikult peaks iga mees ka ise selle eest hea seisma, et leib laual oleks. Naistele, kes on taolise probleemiga silmitsi seisnud, soovitab Diana aga tugev olla ning tuletada endale meelde, et kui mees on nõrk, ei ole see mitte naise, vaid mehe enda viga. 

 

Buduaar.ee