NÄITLEJA LIIS LASS paljastas, mille peale ta eranditult alati nutma hakkab

Linnateatri näitleja Liis Lass rääkis ETV saates “Kontakt” avameelselt oma foobiast ning sellest, kuidas ta oma suurima hirmuga laval toime tuleb.

Linnateatri noor ja andekas näitleja Liis Lass rääkis ETV saates “Kontakt” avameelselt oma foobiast ning sellest, kuidas ta oma suurima hirmuga laval toime tuleb.

“Mul on foobia rottide vastu. Meie teater asub vanalinnas ning hetkel, kui meil seal remonti tehti, hakkasid need rotid ka etenduste ajal laval käima,” rääkis Liis.

“Mäletan, kui mängisime “Utoopia ranniku” esimest osa ning siis tuli inspitsient ja ütles, et keegi oli kuskil rotti silmanud. Mul oli esimeseks reaktsiooniks, et jalad üles ja siis ma hakkasin nutma. Istusin niimoodi grimmitoolis ja grimeerija ei saanud üldse aru, mis toimub. Tundsin, et ma lihtsalt ei suuda,” meenutas Liis. Näitlejatar sai hädavaevu esimese stseeni tehtud.

Teises stseenis tuli kolleeg Märt Pius Liisile rotivalvesse, kuid hirm saatis Liisi ka edaspidi. Rottidega on Liisil olnud teisigi väga ebameeldivaid kokkupuuteid. Näiteks, kui ta on näinud kindlal tänavanurgal rotti, siis ei suuda ta sellest kohast enam kordagi rottidele mõtlemata mööduda.

Buduaar.ee