Neli ego upitamise viisi, mida iga mees vajab magamistoas!

Tee tõelise mehe südamesse käib läbi tema ego. Mehed on täis üllatusi, seda ka magamistoas. Meestest ei saa vist kunagi täiesti aru, aga siin on 5 saladust, mis aitavad meil natukenegi rohkem mõista, miks mehed mõnes olukorras teatud viisil käituvad.

Tee tõelise mehe südamesse käib läbi tema ego. Mehed on täis üllatusi, seda ka magamistoas. Meestest ei saa vist kunagi täiesti aru, aga siin on 4 saladust, mis aitavad meil natukenegi rohkem mõista, miks mehed mõnes olukorras teatud viisil käituvad.

 

1. Ta kardab sind alt vedada.

 

Mehed tunnevad oma seksuaalsel suutlikkusel eriti suurt vastutust. Vanasti ei pidanud mehed oma seksuaalse „esinemise” pärast põdema, sest naised ei hinnanud neid nii karmilt. Nüüd on teised ajad… Naised on seksuaalselt kogenenumad ning oskavad hinnata iga pisiasja, mis mees teeb või ei tee. Rollimudeliteks on tänapäeval näiteks seksuaalse rahulduse hõnguga laulja Madonna või tegelased seriaalist „Seks ja Linn”. Seda, et popiidolite ja rollimudelite televiisorite ekraanidel kajastatav sekselu on suuresti liialdatud ning illusoorne, ei taha naised endale tunnistada ning meestelt oodatakse just sellist etteastet nagu seda näidati telekas. Mõnikord tunnevad mehed, et neile on rakendatud liiga suured ootused ja nõudmised. Kui midagi valesti läheb, on meestel raske endale andestada. Sellepärast kallid naised, ärge seadke oma meestele liiga suuri nõudmisi, millega neil on raske toime tulla. Armastage oma meest just sellisena nagu ta on. Kui midagi valesti läheb, võtke seda pigem naljaga ning kindlasti ärge solvuge või mehele märkust tehke kui tal mõnikord kõik plaanipäraselt ei lähe. Mõnikord pole ju naistel samuti seksiisu, see ei tee asja paremaks kui mees selle peale inetuid märkusi teeb või hoopis solvub.
Tasub teada ka seda, et mõnikord kui mehel kõik voodis ei suju, süüdistab ta oma mingi imeliku reaktsiooni läbi ego kaitsmiseks ebaõnnestumises naist. Selles olukorras ärge samuti hakake tema kallal võtma, mõelge parem millelegi muule ning püüdke mehe süüdistused unustada.


2. Mehed vajavad kinnitust, et nad on ihaldatud ja suutelised.

 

Seks on mehe jaoks jõuallikas, mis annab märku sellest, et ta on mehelik ning maskuliinne. Mehe jaoks tähendab seks seda, et ta suudab naisele oma energiat üle kanda ning olla talle Mehe eest. Põhimõtteliselt, mees tahab olla sinu jaoks superkangelane! Ta soovib, et sa teda nii ka näeksid. Kiitused ja komplimendid ei jookse tal kunagi mööda külgi maha. Proovi järgi, tee oma mehele kõige meeletumaid komplimente tema oskuste kohta ning mõne aja pärast avastad, et sinu mehe etteaste voodis on veelgi paremaks läinud.

 

3. Mehed ei taha uue partneriga eriti kaua esimest vahekorda oodata.

 

Kui naine mängib kättesaamatut, hakkab mees lõpuks mõtlema, et ta polegi ihaldatav ning huvi naise vastu kaob. Meestel on vaja teada, et nad on naisele seksuaalselt ligitõmbavad. Mehed otsivad endale sellist naist, kes ei suudaks neist käsi eemal hoida.
Loomulikult ei ole sa kohustatud seksima siis kui sul selleks tuju pole või ei ole aeg sinu jaoks veel paras. Ära tee midagi vastu tahtmist!


4. Ka mehed muretsevad oma keha pärast.

 

Mehed ei muretse niivõrd palju oma kehakaalu pärast kui naised, aga neil on samuti omad kehaimidzid.