Reklaam sulgub sekundi pärast

NÕID KIRSTI TIMMER uskumatust olukorrast: nägin kahvatuvaid nägusid

Buduaar

kirsti timmer
Duubel

Nõid Kirsti Timmer sai endale koju erilise küünlajala.

Nimelt jagas Timmer sotsiaalmeedias lugu sellest, miks tal seda küünlajalga koju vaja oli ja miks see nii eriline on.

"Mulle meeldib kui asjadel on oma lugu.
See on minu küünlajalg, pikkuselt oleme ühte mõõtu.
Nägin seda kolm aastat tagasi ALANDEKO Eesti poes. Hirmsasti tahtsin osta. Helistasin oma sõbrale, Rene Puurale, et ta aitaks suure küünlajala ära tuua.
“Kuuuuuhuuuuu sa selle paned?” Ahastas Renx.
“No küll panen, maja suur!” Vaidlesin ma.
Renx leidis, et mul ei ole seda vaja, terve maja küünlajalgu täis.
Ok.
Paar päeva hiljem helistasin uuesti Renxile. Jutt sama.
“Kas see küünlajalg teeb sind õnnelikuks? Kas see küünlajalg ongi su maailma täiusest puudu? Kui see on olemas, siis on kõik hästi?” Naeris Rene.
“Jah!” Vastasin ma.
“Ok.“
Küünlajalg leidis endale kodu ja koha. Samuti sai temast asendamatu tegelane kõikidel mu raamatuesitlustel. Alati laval, minu kõrval.
Esimese Taroskoobi esitlusel sai ta kõvasti tähelepanu. Kui rääkisin oma väga noorelt tapetud tädimehest, Margus Oravast, kes mind teispoolsusest alati aidanud on, nägin lava ees kahvatuvaid nägusid," meenutab Timmer.

Nõid jätkab: "Hiljem selgus põhjus. Kee Abel oli selle fotodele talletanud. Nimelt, kui rääkisin, et Margus suudab tõestada oma kohalolekut, siis kustusid ära küünlad. Siis läksid kaks põlema, kustusid need kaks ja süttisid ülejäänud kolm. Mina istusin laval, küünlajala kõrval tugitoolis ja ei teadnud toimuvast midagi. Aga tõestus oli inimeste silme all."