NÕID MARILYN KERRO: me sünnime uuesti

Selgeltnägija Marilyn Kerro, keda võib kahtlemata pidada üheks kõige võimsamaks nõiaks Eestis, saadab tihtipeale inimestele sõnumeid läbi oma sotsiaalmeedia kanalite ning hiljuti tegi ta oma Instagrami kontole sügavamõttelise postituse. Marilyni sõnad inspireerivad ja annavad uut energiat.

Selgeltnägija Marilyn Kerro, keda võib kahtlemata pidada üheks kõige võimsamaks nõiaks Eestis, saadab tihtipeale inimestele sõnumeid läbi oma sotsiaalmeediakanalite ning hiljuti tegi ta oma Instagrami kontole sügavamõttelise postituse. Marilyni sõnad inspireerivad ja annavad uut energiat.

Vahel ei ole oma mõtete edasiandmiseks vaja palju ridu ega lehekülgi, vaid piisab ka paarist lausest, mis panevad elu üle sügavalt järele mõtlema ja oma seniseid otsuseid analüüsima.

Marilyni lausetes on energia ja jõud, mida iga inimene enda jaoks erinevalt lahti mõtestab. Postitus, mida Marilyn oma Instagramis jagas, on järgnev: “Igal hommikul me sünnime uuesti. Mida me täna teeme, on see, mis tegelikult loeb.”

Kõik inimesed teevad elus vigu ning võtavad vastu otsuseid, mida nad hiljem kahetsevad, ent kõige olulisem on oskus hinnata hetke, milles me viibime praegu. Minevikku muuta ei saa, kuid olevik on iga inimese enda kätes.

Sõnadega “me sünnime uuesti” mõtleb Marilyn seda, et iga päev on uus võimalus ja seda ei tohiks alahinnata ega iseenesestmõistetavalt võtta.

Postitust näed Marilyni Instagrami lehel siin