NÕID MARILYN KERRO tegi oma eraelu kohta ootamatu paljastuse

Nõid Marilyn Kerro teeb oma Facebooki lehele iga mõne aja tagant uusi postitusi, mille eesmärgiks on inimesi aidata. Oma eraelust ja tunnetest Marilyn tihti just ei räägi, kuid sel korral tegi nõid erandi paljastades ehk pisut ootamatu tõe tema enda eraelu teemal. Ühtlasi on taaskord tegu postitusega, mis paneb mõtlema ning aitab nii mõnelgi inimesel oma ellu uut hingamist tuua.


Nõid Marilyn Kerro teeb oma Facebooki lehele iga mõne aja tagant uusi postitusi, mille eesmärgiks on inimesi aidata. Oma eraelust ja tunnetest Marilyn tihti just ei räägi, kuid sel korral tegi nõid erandi, paljastades ehk pisut ootamatu tõe tema enda eraelu teemal. Ühtlasi on taas kord tegu postitusega, mis paneb mõtlema ning aitab nii mõnelgi inimesel oma ellu uut hingamist tuua.

Nimelt kirjutab Marilyn sel korral oma Facebooki lehel sõprussuhetest – nii headest kui ka halbadest.

“Elu toob meile erinevatel perioodidel teele erinevaid inimesi. Mõned jäävad ja mõned kaovad sama kiirelt, kui tulid. Mõnede egoga ei mahuta ühte ruumi kauaks, mõnede kriitika on talumatu, mõned on nagu kuuvarjutused, keda näeme vaid nende hädas. On ka inimesi, kes on valelikud, on ebaausaid ja mittesiiraid. On sõprust, mis on tallel seniks, kuni egod maha maetud, on katkisi hingi, kes ehk arusaamtul kombel seljad keeranud. Sinu teha on elus alati valik. Kellega jääd, kellest lased lahti. Õpetajad on need inimesed igatahes, ükskõik mis moel ta su elust läbi vuhiseb. On sõpruseid, mis leiavad end taas ja on sõprust, mis maetud saab igaveseks. 

Hinda neist iga lugu sellegipoolest. Sinna ridadesse on kirjutatud aeg sinu elust. 

Sõprus on mõistmine, usaldus ja aktsepteerimine. Kui sõpruse siirus läheb üle egomängudeks, on aeg lahti lasta.
Minul on vähe sõpru ja vaid minu perekond. Pildil olen ma koos inimesega, kes on minu eluraamatule andud palju. Kergitanud kogemustepagasit ja andnud toeks oma õla. Ta on osanud hoida ja osanud mõista. Olgu teil kõigil olemas selline inimene ja mõelge oma sõpradele! Kes on, kellel on aeg…”

 

Postitust näed ka Marilyni Facebooki lehel siin