NÕID MARILYN KERRO TULEVIK võtab uskumatu pöörde!?

NÕID MARILYN KERRO TULEVIK võtab uskumatu pöörde!?

Selgeltnägija Marilyn Kerro osaleb juba kolmandat korda järjest Venemaa saates “Selgeltnägijate tuleproov” ning on selge, et kolmandal korral ei tee ta mingilgi määral järele andmisi. Naise võimed on meeletult tugevad ning raske vaeva ja eneseületamise abiga on kätte jõudnud kriitiline punkt – Marilyn pääses finaali.

Selgeltnägija Marilyn Kerro osaleb juba kolmandat korda järjest Venemaa saates “Selgeltnägijate tuleproov” ning on selge, et kolmandal korral ei tee ta mingilgi määral järeleandmisi. Naise võimed on meeletult tugevad ning raske vaeva ja eneseületamise abiga on kätte jõudnud kriitiline punkt – Marilyn pääses finaali.

See tähendab, et juba kolmandat korda järjest on Marilyn Vene telekanali TNT “Selgeltnägijate tuleproovi” saates saanud võimaluse viia täide oma unistus, milleks on loomulikult saate võitmine.

Sel korral on Marilyniga finaalis vastamisi nõiad Nadežda Ševtšenko ja Daria Voskobojeva ning müstik Svami Daši. Just nii – finaalis on mitte kolm, vaid lausa neli inimest, kes kõik ihkavad võitu.

Kui Marilyn peaks saate võitma, muudab see ka tema tulevikuplaane ning ilmselt saab ta mitmeid põnevaid pakkumisi, mis tähendab, et kõik on võimalik.

Kuid see, kas Marilyn suudab saate võita, selgub nädala pärast.

Sarnased artiklid